Jak uklidnit dítě za 1 minutu, vám ukáže zkušená sestřička. Tento trik je geniální a jednoduchý

Pro mladé rodiče je někdy velmi těžké uklidnit své dítě aby usnulo nejen ono, ale i jeho rodiče. Nedostatek osobních zkušeností i množství zbytečných rad od vševědy příbuzných či známých nutí rodiče strávit při postýlce celou věčnost.

Dnes se s vámi podělíme o tajemství zkušené vietnamské sestry, která ví, jak dítě co nejrychleji uspat. Jde o důležité informace, které se týkají případů, kdy jste už vyzkoušeli jakékoliv způsoby, ale ani při vaší největší snaze nepomohlo.

ребенок не может уснуть

Dítě nedokáže usnout

Pokud vaše dítě neumí dobře spát, je to problém nejen pro něj, ale i pro vás, protože máte obavy o jeho zdravý spánek, který je pro něj mimořádně důležitý.

Co způsobuje špatný spánek dítěte?

Nadměrný spánek v důsledku nesprávného rozvrhu
Absence rituálů spojených se spánkem
Aktivní trávení času a nabývání nových zážitků před spánkem
Zdravotní problémy
Nedostatek péče a pozornosti
Špatné podmínky na spánek
Aby se tisíce mladých rodičů co nejrychleji naučili utišit své dítě, sestřička z Vietnamu nafilmovala video, kde ukazuje několik triků, s nimiž okamžitě odstraníte 2 poslední body z předchozího seznamu. Vyzkoušejte to i vy!

ребенок не может уснуть ночью

Vezměte si ručník o rozměrech 120 x 60 cm a vytvarujte z něj váleček.
Položte dítě na pravý bok a dejte ručník tak, aby byl jeden konec pod hlavou a druhý pod krkem. Ručník by měl procházet mezi nohy dítěte.
Pohlaďte ho po zádech tak, aby cítilo váš dotek. Po pár sekundách uslyšíte jak si povzdechne. Cíl je splněn – dítě usnulo.
Takto zformovaný ručník imituje náruč matky, v níž se dítě cítí pohodlně a v bezpečí. Není překvapením, že v této poloze dokáže rychleji usnout. Navíc matka nedokáže držet dítě přiliš dlouho ve svém náručí.

Někdy chce dítě spát, no nemůže. Důvodem mohou být podmínky, které nejsou vhodné pro klidný spánek. Chcete-li vytvořit příznivé prostředí, postarejte se nejdříve o správnou atmosféru v dětském pokoji.

Dobře vyvětrejte místnost.
Závěsy nastavte tak, aby sluneční paprsky nepřekážely při spánku.
Vykoupejte dítě v teplé vodě. Můžete zaexperimentovat s bylinkami (máta, libeček, meduňka, heřmánek, měsíček).
Zapněte jemnou relaxační hudbu.
Vytvořte dítěti správný spánkový režim, aby pravidelně chodil o včas do postele.

ребенок не может уснуть сам
Vezměte si tento zlepšovák od vietnamské sestřičky do vaší výzbroje, abyste mohli své dítě efektivně uklidnit, protože čím rychleji usne, tím více času zůstane na odpočinek pro mladou maminku a tatínka.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)