Fotka modelky plnějších tvarů v plavkách se stala hitem na internetu. Důvod je ale velmi jednoduchý …

V dnešním světě není nahota nic neobvyklého a velmi často se lidé takto předvádějí za účelem přitáhnout na sebe větší pozornost. Následující příběh je ale o něčem jiném. 23letá Hunter McGrady vždy snila o tom, že se stane součástí módního světa. Jeden z důvodů byl i ten, že její matka, babička a teta byly také úspěšné modelky.

Už když měla 16, snažila se proniknout do této oblasti, ale při výšce 181 cm bylo pro ni těžké udržet si hmotnost 53 kg. A to i kvůli tomu, že měla přirozeně širší boky a ne zcela nejštíhlejší postavu.

Co se toho týče, problémy pociťovala i na střední škole, kde se jí spolužáci bavili na její postavě: „Byla jsem šikana … Myslím, že jsme všichni krásní bez ohledu na to, jací jsme velcí. Vždy mi říkali, že jsem tlustá a nikdy se nestanu modelkou. „

Před 4 lety dozadu přišel do světa módy nový trend – modelky ve stylu plus-size. Právě to jí otevřelo dveře dokořán. Nedávno vyjádřila pohoršení nad předponou Plus: „Dávám přednost pojmenování“ modelka s křivkami „.

Název „plus-size“ se změnil na jakousi hanlivou stigma. Jsem proti takovému škatulkování. Jsem modelka a nevidím žádný důvod k tomu, abych byla klasifikována podle velikosti. Jde o jistou formu diskriminace. Dělám totéž, dostanu tytéž peníze, chovají se k nám stejně, tak proč by mě měli volat jinak? „- podělila se Hunter.

Nyní, když už na vlastní kůži ví, jak to chodí ve světě modelingu, využívá svou pozici na to, aby ženám zdůraznila, že by měly přijmout své tělo a milovat se tak jaké jsou. Modelka tvrdí, že plnější ženy by měly zářit přesně tak, jak ty hubenější.

Vydání Sports Illustrated podporuje myšlenku rovnosti modelek všech velikostí. Na svých obálkách už zářily mnohé půvabné krásky a tentokrát se jejich tváří stala Hunter McGrady, kde dělala reklamu na plavky.

Během focení odhalila nejen své svůdné křivky ale i fakt, že plavky které měla na sobě, byly ve skutečnosti jen namalované. Mladá žena chtěla ukázat, že krása není jen o tvarech a velikostech oblečení. Krása nemá žádné omezení. Focení je zaměřeno na zbavení žen komplexů spojenými s jejich postavou.

„Bylo to neskutečné … Nikdy jsem se necítila sebevědoměji a sexy jako během tohoto focení,“ řekla Hunter.

McGrady chce, aby se ženy přestaly bát vlastních křivek, které ch dělají jedinečnými – ať už je to celulitida, strie nebo akné. Všechny ženy, dokonce i nejznámější modelky, se zabývají svými „nedostatky“, ačkoli v nablýskaných časopisech vypadají bezchybně.

Samozřejmě, někdy to trvá, než se naučíte milovat své tělo a nevnímat ho jako jeden nedostatek. Hunter McGrady je příkladem toho, že nejkrásnější vlastnost ženy je její vlastní sebevědomí, se kterým když bude chtít, dobude celý svět!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)