12 rodičovských triků, které jsou takové skvělé, že by si zasloužili nejedno ocenění. Pomohou i babičkám a dědečkům

Pokud jste se již ocitli v situaci, kdy jste konzumovali koblihu na toaletě, je to jasné: máte děti. Jak asi víte, být rodičem je jako život na horské dráze se svými vzestupy, pády, zatáčkami či zvraty.

Dnes jsme si pro vás připravili několik rad od zkušených rodičů, které vám usnadní život a budete vždy nad věcí, dokonce i tehdy, když vaše děti budou pobíhat nahoru-dolů.

 

1. Třídicí hra Chcete si najít čas na klidné vypití kávy? Požádejte dítě, aby si začalo plechu na muffiny třídit nějaké malé hračky či odlišné druhy těstovin nebo jiné menší věci, které najdete doma.


2. Stopka na toaletní papír Máte už dost toho, jak vaše dítě neustále míjí papír a ucpává ním záchod? Tento jednoduchý trik naučí dítě jako využít jen potřebné množství papíru, čímž vám ušetří nejen peníze, ale i vaše nervy.


3.Nanuková ochrana. Horúce dny si žádají chladné osvěžení v podobě zmrzliny a nanuků – ne každodenního praní. V tomto případě napíchněte na paličku od nanuky papírové košíčky na muffiny. Tímto způsobem děti nezašpiní ani sebe, ani své oblečení a ani nic jiného. Vy tak můžete dělat něco užitečnější, než řád s oblečením.


4. Tečkovací metoda. Máte  doma dvojčata? Máme pro vás tip, jak si nezaměňovat jejich oblečení. Nakreslete si jednu tečku na jeden štítek a dvě tečky na druhý. Jak jednoduché!


5. Sprej proti strašidlámVytvorte si z láhve od rozprašovače sprej proti příšerky žijících pod postelí vašeho dítěte. Úplně postačí, i použijete obyčejnou vodu. Efekt zaručen!
6. Pomocník při výběru obuvi Nakupovanie dětských bot, aniž byli s námi, je poměrně náročná záležitost. Abychom vám to mohli usnadnit, změřte si velikost jejich bot pomocí šňůrky do bot, zavažte a vložte do kabelky. Takto to budete mít vždy u sebe, i v případě, že s vámi dítě nenakupuje.


7.Malování bez nepořádku Malováni s barvami by nemělo být pro rodiče noční můrou. Vložte papír do uzavíratelného sáčku, natlačte tam pár barev, uzavřete a sledujte, jak se z vašeho dítěte stává Picasso, aniž by vše zašpinilo.
8. Osvěžovač na pleny Řekněme si pravdu, koše na použité dětské pleny vědí udělat hezkou tečku našim čichovým buňkám. Nejlépe uděláte, když na dno koše položíte jedlou sodu. Pro ještě lepší vůni do ní můžete přidat pár kapek esenciálního oleje.


9. Konec ztraceným dudlíkům Kolikrát se vám stalo, že dítě vyhodilo oblíbenou chrastítko, kousátko nebo dudlík? Použijte příchytku na oblečení, díky které se už hračky nikdy neztratí a nebudou se dotýkat špinavé země.


10. Odstraňovač skvrn Skvrny na dětském oblečení jsou náročným úkolem pro nejednu maminku. Co byste řekli na to, pokud byste nemuseli kupovat žádné speciální přípravky na jejich odstranění? Následující zbavovač skvrn najdete všude a navíc je zcela zdarma – Slunce! Dokáže dělat zázraky jako na bílém, tak i na barevném oblečení!


11. Řekněte ano objednávání přes internet Výchova dítěte je sama o sobě stresující, proto jsme přesvědčeni, že jste ochotni udělat cokoliv, abyste eliminovali Dalco stresové situace. Využijte donášku na všechny možné věci: potraviny, oblečení, dětské produkty nebo cokoli jiného. Ušetříte si tím čas, který můžete strávit s vaším malým andílkem.


12: Rukavice plněná ryžou Ak nic jiného nepomáhá při utišení nebo uspávání vašeho děťátka, vyzkoušejte následující trik. Poskytne vám to čas na odpočinek. Dejte si pozor, aby váha rukavice nebyla příliš těžká, měla by připomínat vaši ruku.
Vyzkoušeli jste už některý z těchto tipů? Podělte se s námi o vaše zkušenosti iv komentářích na Facebooku!

 


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)