Dbejte na své zdraví. Co umí pomoci?

Co je pro každou z vás zaručeně tím nejdůležitějším v životě? Určitě je to zdraví. Péče o něj by měla být prioritou. Když pomineme rozvážný životní styl a také eliminaci neřestím, je dobré zmínit, že jsou i různé doplňky, kterým byste se neměla vyhýbat. Co do této kategorie patří?

Speciální enzymy

Začneme právě těmi. Řadu z nich produkuje lidské tělo a řadu z nich mu musíme dodávat. Jedním z příkladů je Serapeptáza. Jedná se o přírodní enzym, který je produkován přátelskou bakterií Serratia. Klady daného enzymu jsou poměrně rozsáhlé. Jeho unikátem je především pozitivní působení na oblast buněk lidského těla. Zde podporuje hlavně rozložení neživých a odumřelých buněk a tvorbu buněk nových. Dále však umí:

  • Bojovat proti autoimunitním problémům
  • Eliminovat záněty
  • Obnovovat poškozenou tkáň a hojit rány

Kvalitní oleje

Jistě víte, že jsou velmi často doporučovány primárně oleje rostlinné. Nejsou však jedinou dobrou volbou, protože nemusí být na škodu zamířit i do segmentu olejů, které mají živočišný původ. Zde však pozor na jejich kvalitu a obsah prospěšných látek. Ideální je olej ze žraločích jater, který je unikátní svým složením. Mezi neznámější obsah patří omega-3 mastné kyseliny, které jsou doplněny látkami, jako je alkylglycerol, squalamin a skvalen. Všechny tři mají na lidské tělo také velmi pozitivní vliv.

Vitamíny a minerály

I když se vám to může zdát jako něco běžného, testy ukazují, že mnoho lidí má výrazné deficity. Buď doporučíme změnit jídelníček, nebo sáhnout po jednodušší možnosti, která je spojena s využitím doplňků stravy. Vitamíny a minerály jsou důležité hlavně pro zajištění bezproblémového fungování těla a všech potřebných procesů. Právě to, že funguje jak má, dokáže mít pozitivní vliv na to, že si dokáže samo poradit s řadou různých zdravotních problémů, a to i bez použití speciální medikace.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)