Známá německá vědkyně: „Tento lék jsem objevila před 60 lety! Vezměte si tvaroh, několik lžic …“

Johanna Budwigová byla vynikající vědkyně, která se celý svůj život zabývala studiem onkologických onemocnění. Pokoušela se porozumět příčinám rakoviny a podařilo se jí najít vytoužený zdroj zdraví …

Německá farmakologický a odbornice na výživu vyvinula jednoduchou dietu, kterou mnozí současní onkologové považují za jedinečnou a mimořádně účinnou. Přišlo se na to, že lněný olej a tvaroh jsou nejlepší směsí k léčbě rakoviny!

йохана будвиг

Nabízíme vám recept na kaši podle receptury Johany Budwigovej, protože i zdravému člověku přinese tato strava neocenitelné výhody.

Při studii krve pacientů s onkologickým onemocněním, se vědkyně podařilo objevit přítomnost patologické žluto-zelené látky. Zjistilo se, že se tato látka vytváří v důsledku nedostatku kyslíku v krvi. Právě proto se rozhodla experimentovat s výběrem stravy, která by tuto patologii věděla eliminovat.

Během své práce zjistila, že kyslík je nejsilnější zbraní v boji proti rakovině. Její protokol stimuluje rychlejší a lepší dodávku kyslíku do celého těla, než jiné formy léčby. Tvrdí, že existuje množství mastných kyselin, bez kterých by buňky lidského organismu nebyly schopny plnohodnotně dýchat. Navíc mnohé funkce v těle se zpomalují právě kvůli nedostatku těchto užitečných mastných kyselin.

доктор йохана будвиг

Stravovací protokol se skládá ze dvou etap: první etapa spočívá v léčbě tvarohem, lněných semínek a medu. Druhá etapa je založena na samotné dietě. Pro přípravu budete potřebovat 150 g čistého tvarohu, 5 lžic lněného oleje, 3 lžíce mletých lněných semínek a 1 lžičku medu.

йохана будвиг диета

postup

Tvaroh a lněný olej si smíchejte ručně nebo pomocí mixéru. Měla by vám vzniknout homogenní hmota připomínající šlehačku. Pokud se olej nechce rozpustit, přidejte do směsi par polévkových lžic mléka.
V mlýnku na kávu si rozmixujte lněná semínka, které přidáte do tvarohovo-olejové směsi. Důležité: nekupujte si předem pomleté ​​lněná semínka – na přípravu potřebujete jen čerstvě namletý.
Nakonec do směsi přidejte 1 lžičku medu a důkladně promíchejte.
Směs je třeba zkonzumovat okamžitě po její přípravě, protože by se neměla uskladnit déle než na 20 minut! Mnozí lidé si totiž tento lék připraví ještě večer, vloží ho do chladničky a ráno si na něm pochutnají. To je však zcela zbytečné. Pokud ji budete konzumovat takto, neočekávejte od přípravku žádný pozitivní účinek.

йохана будвиг диета

Druhá část protokolu podle Johanny Budwigovej sestává z rad týkajících se stravovacích návyků, které doporučila i svým pacientům.

Zdržujte se konzumaci živočišných tuků v čisté formě.
Naučte se vyhýbat se cukru.
Každý den si dopřejte 3x šálek teplého čaje. Čaj z máty, lupínků růží a hroznový čaj jsou vynikající volbou. Na oslazení nápoje můžete použít trochu medu.
Odúčtuje se do jídel přidávat máslo a margarín.
Snižte příjem léků na minimum.
Užívejte doplňky stravy s obsahem chlorofylu a snažte se co nejpravidelněji pít zelené nápoje (čaj, smoothie apod.).
Každý den konzumujte vitamín C, avšak ne více než 5 g denně.
Pokuste se každý den zkonzumovat 1 lžičku kokosového oleje lisovaného za studena.
Vyvarujte se produktům ze sóji a kuchyňskou sůl zaměňte za nebělené mořskou.

диета доктор будвиг
Mnozí lidé si tuto metodu vyzkoušeli na preventivní účely. A co si všimli? Zbavili se mnoha chronických onemocnění, jejich zdraví se zlepšilo a konečně v sobě pocítili zapomenutou vitalitu. Určitě neváhejte a připravte si tvarohovou kaši podle receptu Johanny Budwigovej! Nezapomeňte se o něj podělit is vašimi přáteli a známými na sociální síti Na zdraví!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)