Tvar nohou dokáže odhalit všechny vaše tajemství! Ukázalo se, že hodně záleží na tomto způsobu …

Každý člověk je jedinečný a je ukvapené posuzovat někoho jen na základě vzhledu. Nicméně, jisté propojení mezi charakterem a postavou opravdu existuje. Všichni kráčíme životem a bylo by divné, kdyby nohy, které nás jím provázejí, by nemohli nic prozradit o naší životní cestě.

To je důvod, proč jsme si pro vás připravili neobvyklý, ale zajímavý test, který určuje povahu a vlastnosti lidského chování. Díky této metodě tvaru nohou, se naučíte lépe odhadnout lidi kolem vás.

как определить характер человека по одежде

Vzájemnost fyzických a psychických rysů člověka se už delší dobu zkoumala psychology specializujících se na tuto oblast. Předpokládají, že charakter lidí může určit tvar jejich rtů, délka prstů, chůze, ale také to, jak člověk sedí, vypráví či konzumuje jídlo. U zástupkyň něžnějšího pohlaví se můžete zaměřit i na tvar jejich nohou. Existují totiž 4 základní typy nohou a vypadají následovně …

Typ A

Tato kategorie zahrnuje ženy, jejichž nohy se těsně přitlačují jedna k druhé, ale v oblasti kotníků jim vzniká menší mezera. Tento typ žen se vyznačuje jemností a zvláštní ženskostí, jsou však velmi plaché a to téměř ve všech aspektech. Takové ženy téměř nikdy neprojeví svou iniciativu a raději se naplno spolehnou na mužské polovičky.

как определить характер человека по подписи

Samozřejmě, plaché a závislé ženy se mužům líbí, protože vypadají křehce a muž, vedle takové ženy, se může projevit svůj zájem a vlastnosti obránce. Avšak nedostatek iniciativy ze strany ženy může vést k tomu, že se s nimi muž začne dříve či později nudit.

Skutečná žena se v současnosti vnímá ne jako někdo pasivní, ale jako rovnocenná partnerka ve společném vztahu. V tomto případě bude souhlasit více žen – vztah, ve kterém jsou rovnocenní oba partneři, vydrží déle a každé špatně období dokáží překonat vzájemnou komunikací.

Typ B

Pokud se vaše nohy dotýkají pouze v oblasti kotníků, znamená to, že patříte k ženám, které vedou aktivní životní styl. Jste energická, zdravě-agresivní a velmi dobře víte, co chcete. Bohužel, ve vztazích myslí více na sebe, jako na partnera, což je pravděpodobně horší než předešlý případ s určitou mírou ženské pasivity.

наклейки на плитку в ванной

Ženy, které patří do této skupiny, mají rády když se v jejich vztazích objevují elementy her. Čím více překvapení, tím lépe. Můžeme vám s určitostí říci, že takové ženy se nikdy nestanou klasickými ženami v domácnosti!

Typ C

Tento typ žen má stehna více u sebe, ale jejich holeně se nedotýkají. Mladé ženy jsou schopné překvapit v tom správném čase, ale i zajít do neočekávaných extrémů. Jemnost a romantiku vědí během sekund zaměnit na hravost a originalitu. S tímto typem žen se určitě nebudete nudit.

как определить характер человека тест

Bohužel, mnoho mužů se obává nepředvídatelnosti a proto dají přednost jistotě. Pokud se však najde jeden, který bude připraven na jakékoliv překvapení, čeká ho šťastný vztah o kterém si myslel, že už ani neexistuje.

Typ D

Jedná se o nejběžnější tvar ženských nohou. V této variantě se dotýká horní část stehen, kolena a oblast kotníků. Tato žena je připravena stát po boku muže a nevytvářet z něj konkurenta. Co se týče sexuálního života, nejsou to žádné průkopnice, ale jakýkoliv nápad jejich partnera vědí společně vyzkoušet.

как определить характер человека по лицу

Pro muže jsou vlastnosti takové ženy prioritou – potřebují mít po svém boku někoho, kdo při nich bude stát a pomůže jim překonat všechny životní těžkosti. Žena s tímto typem nohou je prostě bohyně!

Tento test slouží i k pobavení a je jasné, že z něj nemusíte dělat ukvapené závěry. Pro člověka poznat, musíte s ním spolupracovat za různých podmínek a až pak zjistíte, jak vás váš první dojem „přelstil“ …


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)