Můj soused zasadil 4 květiny do starého sudu, když jsem to uviděla, nevěřila jsem vlastním očím …

Ten kdo má rád květiny, udělá vše proto aby měl ve svém bytě a ve své zahradě čím více květů. Ve světě je velmi rozšířená mini zahrádka, protože zabere málo místa a její údržba je velmi jednoduchá. Nakolik mini zahrádka má malé rozměry tak ji můžeme umístit kde jen chceme, na parapetu na skříň. I když žiješ v malém bytě a nemáš žádný dvůr můžeš mít mini zahrádku. Takové dílo zkrášlí tvůj domov.

Jak vytvořit rozkošnou mini zahrádku. Nejdůležitější je abychom viděli krásu v malých věcech. Použitím nejjednodušších věcí si to umíme vytvořit například v menším sudu ale můžeme použít i květináč nebo jiné nádoby. Potřebujeme jen kreativitu a můžeme začít tvořit.

Dnes vám ukážeme 9 nápadů.

1. Zahrádka s domečkem vytvořena ve starém sudu.

2. Pouze vaše fantazie vám může určovat hranice ve vytváření vaší zahrádky a děti se vám také rádi pomohou při vytváření.

3. Pro ty který ještě nemají zkušenosti s výrobou takové zahrádky, máme nápady, viz následující fotografie. Nezapomínejte že můžete použít leccos co najdete doma.

4. Následující zahrádka byla vytvořena podle pohádky, umístěná v menším sudu.

5. K vytvoření této zahrádky budeme potřebovat pouze paličky od nanuků a maličkou panenku která sedí na lavičce s hůlek.

6. Můžete použít i čajovou soupravu ..

7. Na vytvoření takové zázračné zahrádky potřebujeme jen kreativitu.

8. Zahrádku si můžeme vytvořit i pod stromem. Fantastický nápad, vypadá to jako z jiného světa.

Mini zahrádka vyzařuje pozitivní energii a zpříjemňuje harmonii domova, můžeme ji umístit na jakékoliv místo protože zelená barva znamená svěžest.

Miniaturní věci použité na zahrádku okouzlí každého. Můžeme použít různé věci které najdeme doma nebo si je můžeme vyrobit a dokonce i koupit. Lavičky, figurky, židle a mnoho dalších věcí na doplnění můžeme koupit ve větších obchodech.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)