50 letá Julia Roberts říká každé ženě z duše: Zapomeňte na make-up a dokonalost. Skutečným štěstím pro ženu je …

Holywoodském hvězda Julia Robertsová vyzvala před nedávnem všechny ženy, aby ukončily honbu za krásou a soustředili se na důležitější věci:

«Dokonalost -tak zní název velmi rozšířené choroby. Nanášíme si na obličej tuny líčidel. Pravidelně si necháváme aplikovat botox a moříme se hladem, abychom dosáhli «ideálních mír». Pokoušíme se napravit něco, co je dokonalé samo o sobě a žádnou opravu nepotřebuje. A to, o co bychom se měli starat v první řadě, zůstává mimo naši pozornost.

Víte, co to je?

Naše duše. To duše potřebuje péči a pozornost. Nastal čas věnovat se právě jí. Řekněte poctivě – jak můžete čekat, že si vás někdo zamiluje, kdy sama sebe nemáte ráda? Pokud cítíte potřebu maskovat svůj zevnějšek, můžete prohlásit, že jste sama se sebou spokojená? Ne. Chci, abyste si jasně uvědomili, že nemá žádný smysl, jak žena vypadá zvenku, pokud je uvnitř absolutně prázdná.


Chci jasně prohlásit, že se dál nehodlám smiřovat s líčením. Nebudu se líčit, protože už mě nebaví nosit cizí tvář. Přišel čas shodit masku. Vím, že mám vrásky, ale já je chci vidět. To jsem přece já – opravdová. Chci, abyste mě brali takovou, jaká jsem.

Uvědomujete si, že svět ovládá umělá estetika, která nás uvěznila ve falešných představách o vzhledu? Namísto abychom žili podle své přirozenosti, máme povinně následovat kánony krásy, které nám byly vnuceny.

A víte co?

Už jsem z toho unavená. A řekla jsem si jasné: STOP. Vyzývám všechny ženy, aby se zastavili a uvědomili si, dokud jsou opravdu a co si opravdu přejí. Vzpomeňte si, kdo jste.

Nikdy nikdo nemůže na 100% odpovídat nějakým kritériím krásy. To, jak vypadá, je to poslední, co si na člověku máme cenit. Vše, co má skutečně význam, je jeho duše. Zapamatujte si to navždy ».


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)