Tento muž má 19 dětí od různých žen. Když požádal o schůzku, všechny matky s radostí souhlasili …

57-letý Michael Rubino má až 19 dětí. Nebuďte zděšeni nad tím, co se muselo stát se ženou po tolika porodů, protože osud stárnoucího umělce není jednoduchý.

Faktem je, že všechny děti Michaela se narodily od různých žen. Kromě toho, prakticky každý z jeho potomků do dovršení dospělosti nevěděl nic o svém biologickém otci.

Avšak nedávno na setkání s Rubinem byli všichni jeho synové a dcery potěšen.

Vše začalo v roce 1985, kdy se 25-letý Michael oženil. Spolu se svou ženou se pokoušeli různými způsoby zplodit potomka, ale neúspěšně. U samotného Rubina bylo po této stránce vše v pořádku.

Zamyslel se nad tím, kolik rodin chce mít dítě, ale čistě fyzicky nemohou ho zplodit. Michael se rozhodl pomoci svým „společníkem v neštěstí“ velmi neobvyklým způsobem.

Muž se stal dárcem spermií. Jak se ukázalo později, ten hubený a atraktivní modrooký umělec, bez jakýchkoliv genetických chyb, udělal mnoho dám šťastnými. Na rozdíl od mnoha jiných anonymních dárců Michael nechal všechny své údaje pro všechny ženy, které využili jeho služby.

Přesto, Rubino podepsal smlouvu, podle které neměl právo setkávat se svými dětmi před dospělostí.

Samotný Michael přísně dodržoval smluvní podmínky. Ale v roce 2004, kdy umělec byl již sám, tak jedna z matek dárcovského syna se rozhodla uspořádat setkání syna s otcem.

Na první pohled Michael a Jake pocítili závazné rodinné pouta. Po nějaké době se Rubino rozhodl žít se svým synem a jeho matkou jako jedna rodina. Nicméně bývalý dárce nezapomněl ani na své další dětí …

Po dovršení dospělosti a po zjištění identity biologického otce začali chlapci a dívky jeden po druhém kontaktovat Michaela. Samotnému muži byly tyto kontakty jen pro radost. Ale vrcholným okamžikem celého „klanu“, jako umělec nazývá jeho potomstvo, bylo nedávné setkání dětí bývalého dárce se samotným Rubinem!

Samozřejmě, málokdo z chlapců a dívek ho nazývá otcem. Většina ho oslovuje křestním jménem, ​​proti čemuž Rubino nemá námitky. Samotné setkání děti umělce vnímali neuvěřitelně pozitivně.

Okamžitě si vyměňovali adresy a webové stránky, zvědavá mládež společně s Michaelem komunikovala během dní, přičemž si všímali, co mají společného.
Jedna z dívek si všimla, že všechny děti Rubina se liší stejnou vroucí energií, kterou vyzařuje jejich biologický otec. 11 potomci Michaela zdědili po něm jasně modré oči a čtyři ze synů a dcer tohoto muže, i bez toho, aby to věděli, prošli životem jeho cesty.

Bývalý dárce neočekával, že mezi jeho dětmi bude tak mnoho umělců!


Rubino říká, že miluje všechny své děti v tomto souhrnném „klanu“. A po několika dnech spolu, chlapci a dívky souhlasí s biologickým otcem. Sami adolescenti souhlasí: po tomto setkání pocítili bezprecedentní duchovní spojení s bývalým neznámým.

Lidé, kteří se seznámili s historií „klanu“ Rubino na internetu, se chovají odlišně. Někteří odsuzují Michaela a věří, že on jako otec nemůže být jednoduše pojmenován. Někdo ho dokonce proklel: umělec, říkají, který se dostal do úzkých a darováním spermií jednoduše si vylepšil svou finanční situaci.

Jiní naopak chválí Michaela za mimořádně neobvyklé chování dárce a ochotu přijít na pomoc některému z jeho biologických dětí.

A co si vy myslíte o historii „klanu“ Rubino? Sdělte svůj názor v komentářích!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)