Tato slova muži během milování milují nejvíce. Určitě je zkuste mluvit …

Pro nikoho není tajemstvím, že tělesná blízkost sehrává ve vztahu důležitou roli. Bohužel, v průběhu let se i ze sexu stává rutina a jeho zábavný charakter se mění spíše na rutinu. Existuje však skvělý způsob, jak si tuto oblast okořenit i po dlouhých letech ve vztahu. Možná si myslíte, že během sexu není čas na řeči. Nicméně některá slova, zvuky a fráze mohou vašeho partnera ohromně vzrušit.

разговор во время секса

Rozhodli jsme se prozradit vám fráze, které chtějí představitelé silnějšího pohlaví slyšet v posteli.

„Chci zažít šílené potěšení.“ Mužské uši si to přeloží jako: „Rob si se mnou co chceš.“ Jednoduchá věta pro ty, kteří právě začínají život se svým sexuálním partnerem, ale i pro ty, kteří jsou již delší dobu spolu, ale panuje mezi nimi blok v komunikaci.
„Splň všechny své sexuální choutky.“ Podle mužů je to jen šikovná věta, která hovoří o plné důvěře ženy ke svému partnerovi. Považují to za poměrně důležitou věc v jejich společném vztahu.

шептать мужчине на ухо во время секса
„Zbožňuji, když tě cítím v …“. Toto je pravděpodobně jeden z nejlepších komplimentů, které můžete muži říct. Považuje to za dík toho, že už jste splynuly v jedno tělo a vám se líbí nejen jeho „vybavení“, ale také umění, které v posteli předvádí. O to více je to potěší, když vědí, že mnoho mužů se bojí toho, že ženy prostě nebudou vědět uspokojit.
„Zemřu z tolika rozkoše.“ Taková věta má možná něco dočinění s černým humorem, no muži to považují za osobní mezník, podle kterého se orientují. Díky němu ví, že vše dělá správně a začne zkoušet i jiné věci s ještě větším nadšením. A vy se nemusíte bát, že se nedožijete vyvrcholení, při větším štěstí i toho společného.

шептать мужчине на ухо во время секса
„Chci tě.“ Toto je možná nejběžnější, ale nejsilnější fráze zároveň. Můžete mu ji zašeptat téměř kdykoliv. Při předehře, během milování, nebo jen tak během běžného dne. Věřte, že udělají cokoliv, abyste si to oba pořádně užili. Samotní muži také přiznávají, že by podobné fráze chtěli slyšet od svých partnerek častěji. Dokonce tvrdí, že podobné slovíčka na nich zabírají mnohem více než černé krajkové prádlo.
Svět dvou lidí někdy představuje malý vesmír, kterému jiní nemohou porozumět. Jen vy sama můžete vědět, co by od vás chtěl slyšet váš milovaný partner. Určitě to vycítíte a rozhodnete se, jestli něco říci nebo ne, protože někdy je ticho hlasitěji než jakékoliv slovo. Nejhlavnější však je, abyste neskrývali své pocity a emoce jeden vůči druhému. Milujte se navzájem, komunikujte a zažívajte nové úrovně radosti plnými doušky!

zdroj:chillin.sk/takprosto.cc


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)