26-roční žena porodila dceru, která je od ní o rok mladší. Nikdo nerozumí, jak je to možné!

Benjamin a Tina Gibson se staly manželi když muž měl 26 a dívka 19 let. Zamilovaný páreček se rozhodl neodkládat svůj vztah, protože Ben byl vážně nemocný. Už od prvních dnů života ho pronásledovala cystická fibróza, nebezpečné dědičné onemocnění.

Ze stejného důvodu nemohli mít ani své vlastní děti, protože Ben byl kvůli onemocnění neplodný. I přesto však o děťátku snili. Adopce ve Spojených státech není jednoduchá a proto se rozhodli obrátit se na umělé oplodnění.

Tato myšlenka skrsla v hlavě muže, který se o tom dozvěděl z televizního vysílání. Po krátké diskusi pár vyplnil žádost. Následující měsíce se vyznačovaly mnoha kontrolami – od lékařských až po sociální. Nakonec jim už jen zůstalo vybrat si vhodné embryo.

Poté, co si vybrali své embryo, čekala na ně neuvěřitelná zpráva. Zjistilo se, že embryo, které se ujalo v ženiny děloze, bylo téměř stejně staré jako budoucí maminka. Zmrazené embryo bylo na klinice celých 24 let, čímž se žena nečekaně stala držitelkou rekordu.

Zajímavé je, že dlouhodobě zmrazená embrya nejsou nijak ovlivněny špatnou životaschopností. Tine se podařilo na svět přivést malou Emmu s váhou 3 kilogramy a výškou 51 cm! Doktoři nezaznamenali žádné odchylky od podobných případů.

„Na to, že byla zmrazená 24 let, vypadá docela dobře. Emma je náš malý zázrak! „, Zažertoval Benjamin. Tina stále nevěří tomu, co se stalo: „Jen si představte, klidně to mohla být naše kamarádka!“

Manželé se postupně vžívají do role rodičů a povinností s tím spojených. Nevylučují, že by se v budoucnu rozhodli pro stejný krok, aby mohla Emma vyrůstat s další sestřičkou nebo bratříčkem.

Žena se přiznala, že neměla zájem o to stát se slavnou. Podobný případ se stal s embryem, které bylo na klinice zmrazené přibližně 20 let. Přestože se jí podařilo tento rekord navýšit, experti tvrdí, že 24 let v takových případech nehraje žádnou roli.

Tak či onak, rodince přejeme hodně zdraví a množství radostných chvil strávených v kruhu rodiny ..


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)