16 pravd, které by měla vědět každá žena! Nemusíte zachraňovat manželství před rozvodem …

Roky prožité s jedním partnerem nechávají na každém člověku jistou formu otisků. Po čase se nějak vše dává do určitých kolejí a ani jednomu z partnerů se již nechce tu druhou polovičku překvapovat svou pozorností či zájmem. A to je chyba!

Autorky knihy „Pravidla inteligentní manželky“ Ellen Fein a Sherry Schneider doporučují manželům, aby byly vždy v pohotovosti. Týká se to zejména vdaných žen, které by se měly řídit několika důležitými pravidly …

Nechte ho dělat důležitá rozhodnutiaRadšej byste žili ve velkém domě, ale on miluje městský život v bytě. Jste odhodlaná vychovávat tři děti, ale jemu stačí i dvě. Chcete strávit dovolenou někde v Evropě, ale on upřednostňuje Asii. Stojí za to trvat na svých zájmech a preferencích?
Ano, pokud je to pro vás životně důležité. V jiných situacích byste měli dát uzdu do rukou svého manžela. Koneckonců, harmonické vztahy jsou důležitější než nějaké neustále dokazování své pravdy a správnosti.

что нужно делать для мужа

Pečujte o sebe, ale nepřehánějte toSamozrejme, váš manžel ví, že jste atraktivní, jinak by si vás ani nevzal za manželku. To však není důvod, proč byste se již neměli o sebe starat. Nemusíte každý den vypadat jako filmová hvězda, stačí se jen upravit a používat přirozený make-up.
Ať je sám se sebouAj muži chtějí mít čas pro sebe. Když přijde unavený z práce domů, nezaplavuje ho otázkami, úkoly a požadavky. Dejte mu půl hodiny na to, dokud se „zotaví“ nebo počkejte, dokud se k vám ozve jako první.
Podporujte svého partnera I v případě, že jde o malý problém, ukažte mu, že jste na jeho straně. Určitě to ocení. Nezapomeňte ho pochválit a poděkovat za pomoc, dokonce i za maličkosti. Je důležité, aby se cítil potřebný, pak mu bude s vámi vždy příjemně.

что нужно делать для мужа
Nemluvte ve špatném o jeho příbuzných A to iv případě, že se nejedná o velmi příjemných lidí. Buďte si jistá, že i on sám o tom ví a čas od času si může dovolit zkritizovat je. Je to jeho právo. Vy v tom ale nepokračujte, protože to nevynikne dobře a sama se postavíte do špatné pozice.
Dovolte romantice přebývat ve vašem vzťahuDokonca i manželé (zejména ti, kteří již mají své děti) si potřebují čas od času zajít na rande. Prožijte večer jen někde ve dvojici. Nezáleží na tom, jak bude to rande vypadat: restaurace nebo návštěva kina. Úplně postačí, když vám nikdo nebude zasahovat do vaší romantické atmosféry.
Nechte muži dominantní roli v intímnostiachDovoľte mu usměrňovat váš sexuální život. A to i v případě, pokud je příliš pasivní nebo naopak příliš aktivní. Pokud se vám něco nelíbí, vždy je zde prostor na rozumnou komunikaci, kterou se dokáže vyřešit nejeden problém. Věřte, že budete mnohem šťastnější, pokud si budete rozumět i v této oblasti.

что нужно делать для мужа
Nestěžujte se na děti Samozřejmě, řekněte muži o tom, jak jste přežili den s malými zbojníky. Nemusíte však zacházet do zbytečných extrémů, stěžovat se na to, že při procházce se ušpinili nebo že si ze školy přinesli špatné známky. Je možné, že po čase se s vámi přestane manžel mluvit, protože vás bude považovat za špatnou matku.

 

Nemluvte o něm za jeho zády Chcete mlčet o vašich problémech a pak je vytáhnout na veřejnosti, věřte, že to není dobrý nápad. Před tím, než se budete stěžovat na špatného manžela své matce nebo kamarádce, pokuste se s ním promluvit o těchto nesrovnalostech. Vězte, že se tak můžete vyhnout zbytečným hádkám a zjistíte, co je skutečným problémem vašich neshod.
Neptejte si radu od vašich single kamarádek Takové ženy pravděpodobně neochutnali skutečný rodinný život a manželství považují za bezproblémové období. Pokud se jim začnete stěžovat, vaše problémy budou brát jako něco vážně a neřešitelné. Z tohoto důvodu budou jejich názory nepříliš nejlepší pomocí při řešení manželské krize.

что нужно делать для мужа
Nezapomínejte na řád I přesto, že mají muži ve své garáži nebo pracovně poměrně dost velký nepořádek, cítí se tam pohodlně a vždy vědí, kde se co nachází. Když ale přijdou domů, jejich vnímání pohodlí se výrazně mění. Z tohoto důvodu by se měla každá žena postarat o to, aby byl jejich společný příbytek vždy čistý a uklizený.
Nehádejte se s ním v přítomnosti jiných Týká se to zejména řešení problémů před očima dětí. Nenuťte je, aby se postavili na vaši či manželovu stranu. Pamatujte, že problémy manželů se týkají výhradně jen dva lidi.
Připravte mu něco chutné Muži vědí ocenit, když je jídlo připravované s láskou. A to i v případě, že jsou vaše kulinářské dovednosti daleko od mistrovství šéfkuchaře.
Nezabývejte se tím, co se vás netýkaNemusíte se zajímat o všechny detaily nepříjemných situaci, které se odehrály v manželově životě. Může si tak vzpomenout na své selhání či trapné momenty. I on má právo na své malé tajemství. Koneckonců, i vy máte ty své …

что нужно делать для мужа
Vyjasněte si vztahy a zapomeňte na hádky Pro muže není důležité to, co chtějí ženy říct, ale to, jakým tónem to vyjádří. Proto je při řešení problémů lépe, pokud zapomenete na křik, i když i ten je někdy zapotřebí. Snažte se o všem promluvit s klidným hlasem a v tom případě budete mít větší šanci na to být vyslechnuta.
Líbejte ho o něco častěji Manželské páry, které spolu žijí už dlouhá léta, zapomínají na něco tak obyčejné, ale důležité, jak jsou polibky. Alespoň jednou za den se zastavte a polibte svého manžela – jedná se o jeden z nejdůležitějších projevů lásky.
Přidržujete se těchto pravidel? Nezapomeňte se o tyto rady podělit is vašimi přáteli na Facebooku!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)