Vědci vypočítali, jaký věk mají nejkrásnější ženy. Strach ze stárnutí je zbytečný

Britští a američtí vědci nás vždy potěší různými zábavnými výzkumy. Tentokrát se rozhodli vypočítat průměrný věk ženy, která se nachází v rozkvětu krásy. Až donedávna všichni tvrdili, že něžnější pohlaví vyniká svou krásou do 30.let, která se postupně začne vytrácet. Nicméně výsledky nové studie vás mohou překvapit a zároveň potěšit!

Pokud chcete zjistit, v jakém věku jsou ženy nejatraktivnější, američtí vědci analyzovali věk nejkrásnějších žen naší doby. Výsledky jsou následující …

самый красивый возраст женщины

Vypadá to tak, že moderní kosmetický průmysl není jen o výhozu peněz, ale o skutečně efektivních způsobech, které dlouhodobě pomáhají ženám uchovat si svou krásu a mládí. Podle studií specialistů z Bostonské univerzity, před 30-40 lety se průměrný věk nejkrásnějších žen pohyboval okolo 33.roku života. V současnosti se toto číslo vyšplhalo na 38.

Na základě toho se uskutečnil výzkum o ženách, které se za posledních 20 let objevily v magazínu People. Samozřejmě, 38 let je jen průměrný věk žen, protože například 59-leté Sharon Stone a Michelle Pfeiffer jsou stále uznávány jako jedny z nejkrásnějších žen spolu s 50-letou Julií Roberts.

расцвет женской красоты

Takže, milé dámy, nebojte se zestárnout a nevnímejte mladé 20-leté ženy jako svou konkurenci. Skutečnost je taková, že v současné době zástupkyně něžnějšího pohlaví jsou s přibývajícím věkem stále hezčí a hezčí. Podívejte se na pár světových či domácích hereček, které začaly po 35-ce vypadat mnohem lépe a mladší když měli o 5 či 10 let méně.

расцвет женской красоты

Neexistují ošklivé nebo staré ženy, existují jen ty, které si dosud neuvědomili svou krásu. Sdílejte zajímavý průzkum se svými přáteli na sociálních sítích!

расцвет женской красоты

foto:takprosto.cc


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)