Koření života: Změňte své intimní chvilky k lepšímu

Do zdravého vztahu patří porozumění a empatie. Pochopení potřeb toho druhého a hledání věcí, které vaše společné chvíle zpříjemní a zpestří. Jednou z dalších možností, které vám ve vztahu zaručí maximální spokojenost je i zdravý a vášnivý sex. Netřeba se o něm bát mluvit, vždyť nakonec je to naše přirozená potřeba. My jsme se proto rozhodli vás seznámit s věcmi, které vám vaše intimní chvíle zpříjemní a možná tak utuží i vaše soužití.

Otevřená komunikace

Mluvit o problémech a příjemných věcech je ve vztahu více než nutné, proto by ste to měli vyzkoušet jako jedno z prvních řešení, které se vám nabízí a nic vás nebude stát. Zejména muži mají v tomto směru velké problémy, proto jim s tím můžete zkusit pomoci. Nakonec se možná dozvíte, že jedinou věcí, která by vám mohla ukázat cestu, jsou účinné tabletky na erekci.

Vyzkoušejte něco jiného

Velmi mnoho párů se ocitá ve víru problémů a pracovního vytížení, které dělají z osobního života monotónní soužití. Změňte to, někdy pomůže i drobná věc. Například kvalitní push up podprsenka, která zvedne i vaše sebevědomí.

Hladina hormonů, co se s naším tělem pohrávají při této činnosti je pro něj prospěšná. Sexem se zvyšuje tep, prokrvují se cévy, čímž si zároveň dopřejete i rychlejší přenos všech životně důležitých složek do každé jedné části těla.

Prevence proti chřipce

Ukázalo se, že sex je i velmi dobrou alternativou léčiv a podpůrných prostředků, které zlepšují vaši imunitu. Může za to zvýšená hladina protilátek imunoglobulinu A nebo IgA, které vás ochrání před nachlazením a chřipkou. Opět o důvod víc, proč správným výběrem erotického body navnadit vašeho partnera k této činnosti. Vyzkoušejte to, v ničem vám to neuškodí. Pravidelný sex podporuje plodnost, tvorbu spermii a snižuje riziko vzniku infarktu.

Pokud k tomu připočtete hormon štěstí, je to ta nejlepší cesta, jak proměnit váš vztah na dokonalé soužití se vším, co k tomu patří.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)