V 37 letech se stala invalidům … No najneočakávanejšia byla zrada jejího manžela

Každý z nás chce být milován, akceptován a pochopen. Všichni očekáváme, že naše rodina se za nás postaví iv těch nejhorších chvílích. Bohužel, realita je v mnoha případech jiná, než si představujeme …

Riona Kelly se ve svých 37 letech ocitla na invalidním vozíku. Lékaři jí po předešlé autonehodě oznámili, že už nikdy nebude chodit. Když se o tomto verdiktu dozvěděl její manžel, po dlouhých letech manželství se rozhodl podat žádost o rozvod. Kromě toho se nechtěl vzdát ani jejich 4 dětí, na které chtěl získat právo na péči.

Žena se v žádném případě nechtěla rozloučit se svými dětmi a rozhodla se, že se vrátí zpět na nohy! Jen za 8 týdnů se naučila chodit a v současnosti dokáže dělat vše bez cizí pomoci.

Zatím nemůže chodit na delší vzdálenosti a kvůli tomu musí využívat pomoc vozíku, přesto je pro ni nejhorší přijmout fakt, že ji manžel opustil po 14 letech společného života.

Jakmile se rozhodla bojovat proti této nemoci, lékaři řekli, že bude potřebovat nejméně 6 měsíců intenzivní léčby. Žena se snažila ze všech sil, ale brzy si uvědomila, že bez pomoci jiných to bude nesmírně náročné.

A pak přišla na řešení: na svém facebookovém profilu napsala, že hledá osobního trenéra, který by jí pomohl vyrovnat se s paralýzou končetin. Na tento podnět se jí ozval bývalý profesionální hráč amerického fotbalu Kit Mason.

Po všem, co přežili, se rozhodli, že budou tvořit pár a v současnosti spolu žijí téměř 1 rok. Ženě se také podařilo získat péči o své děti.

„Kit je ta nejlepší věc, která se mi mohla v životě stát. Pomohl mi, abych se postavila na nohy a mé děti ho zbožňují, „řekla šťastná Riona.

 

Je úžasné, že tento smutný příběh má nakonec šťastné rozuzlení a nebýt toho špatného, ​​možná by nikdy nenatrafila na lásku svého života.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)