Tato žena má podle většiny mužů nejkrásnější postavu. Nemá však míry modelky. Líbí se vám?

Od dětství se vnímáme a učíme se jak se chovat, co a kde říkat, jak vypadat … Vzhled se stal nejdůležitějším rysem každé ženy a není se čemu divit. Reklamy, módní časopisy, přehlídky, internet – všude se prezentují kritéria, podle kterých se ženy řadí do různých skupin. Hubené ženy se vyhýbají plnějším a plnější ženy se vyhýbají hubeným. Díky tomu si vytvářejí komplexy a jakési standardy, které určují, jaké ženy jsou krásné a které naopak vybočují požadované normě.

модели размера плюс

Dětství dívek, které měly o nějaké to kilo navíc, probíhalo ne vždy příjemně a někdy bylo plné trápení a slz. Nakonec se stalo, že z nich vyrostli nejisté ženy bez jakéhokoliv sebevědomí. Proč? Protože nesplňují obecně uznávané standardy! Naštěstí doba se už posunula tím správným směrem a my můžeme cestovat, číst knihy, dívat se na to, jak žijí lidé na jiných kontinentech ať už živě nebo prostřednictvím internetu. Stále více dívek a mladých žen demonstruje, že krása není jen o známých 90-60-90. Nedávno jsme objevili modelku, která do těchto rozměrů nezapadá, přesto se stává stále více úspěšnější.

модели больших размеров

Stefania Ferrario je krásná mladá žena, jejíž fotografie na sociální síti Instagram obdivuje více než půl milionu lidí. Takto dokazuje, že i kila navíc umí být atraktivní a sexy …

Stefania má 24 let a žije v Austrálii. Pracuje v modelingové branži a takové modelky, jakou je i ona, nazývají modelky větších rozměrů (plus-size). Vytvořenou kategorizaci nesnáší a nesouhlasí s ní. Tvrdí, že vše je jen o vkusu každého z nás.

модели больших размеров

„Jsem modelka. Bohužel nazvou vás plus-size modelkou i když jen o něco více překračujete průměrně míry. Myslím, že taková norma dokáže negativně ovlivnit jakékoliv pokusy dívek stát se modelkou,“ říká Stefania. Je těžké s tím nesouhlasit. Koneckonců, její postava je nádherná, co říkáte?

стефания феррарио

Nejčastěji se podílí na natáčení reklam značek spodního prádla. Takto její křivky vypadají mnohem lépe a lákavější. Sama dokazuje, že nejhlavnější je to, aby se žena měla ráda. Teprve tehdy, když přijmete své tělo se vším, co se na něm nachází, budete moci uspět v jakékoliv oblasti života a přinutíte i ostatní, aby vás vnímali jako atraktvnu a zdravě sebevědomou ženu.

стефания феррарио

Svůj život si dokumentuje prostřednictvím fotografií, které zveřejňuje na zmíněné síti a věří, že i takový druh prezentování ukáže lidem, že plnější křivky na ženě nemusí být neatraktivní a odpuzující. Také chce dosáhnout toho, aby se u lidí vytvořil tolerantnější postoj k různým typům postav.

стефания феррарио

Obhajuje názor, že ženy větších rozměrů, než jsou běžné modelky z módních časopisů, by neměly patřit do kategorie plus size.

Určitě se shodneme na tom že má pravdu. Jen my sami kolem sebe stavíme zábrany, kvůli kterým se nedokážeme posouvat dál a stojíme tak na jednom místě – kontrolujeme se, dáváme si pozor co konzumujeme a podobně. Důležité však je pochopit fakt, že každá z nás je jedinečná a nikde na světě neexistuje někdo, kdo se chová a vypadá přesně stejně.

стефания феррарио

Často se však Ústní, že při snaze zapadnout do „standardů krásy“ ztrácíme svůj šarm, charisma a osobnost. Bez jakýchkoliv okolků si tedy vezměte příklad od Sefanii a ukažte tomuto světu, že žena je krásná s každým typem postavy.

стефания феррарио

Napište nám v komentářích váš názor na předepsané šablony ženske krásy a sdílejte tento článek i s vašimi přáteli. Přečetli jste si článek? Podpořte lajka práci autora a sdílejte ho dál.

стефания феррарио

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)