Tato holčička už vyhrála více než 300 soutěží krásy. Podívejte se jak vypadá dnes

Krása žen byla oceňována již od dávných dob, kdy v zájmu o ně proti sobě bojovali celé kmeny. Možná byste to neřekli, ale i ve středověku existovaly bojovníci, kteří byli kvůli ženě svého srdce ochotni zemřít. Soutěže krásy jsou oblíbené po celém světě: Miss World, Miss Universe …

Soutěže, kterých se zúčastnila Eden Wood se radikálně liší od ostatních protože všechny zúčastněné měli jen 6 let! Američanka Eden má za sebou více než 300 vítězství v soutěžích krásy!

Návštěva solárií, hory make-upu, umělé vlasy, vysoké podpatky: to je to, co čeká na každou soutěžící. Rodiče už od jejího narození byli ohromeni tím jak vypadala a myšlenka přihlásit ji do něčeho takového byla okamžitě na světě.

Namísto obyčejného dětství, kdy se děti hrají s kamarády venku na ulici, s panenkami a navštěvují běžné školy, Eden Wood propagovala oblečení, hračky a dětský nábytek. Matka ji nutila dělat vyčerpávající cvičení a dodržovat množství nesmyslných diet.

Jistého času, kdy měla 12 let ji nazývali nejkrásnější Američankou. Mimo jiné, napsala svou vlastní knihu s názvem „Od kočáru po korunku“.

V současné době se rozloučila se soutěžemi krásy a budoucnost vidí v modelingu. Také se snaží prorazit v herecké branži a tancování. Své „trofeje“ krásy skrývá, aby se jí čím dříve podařilo zapomenout na její nešťastné dětství.

„V jednom okamžiku jsem si řekla, že už nechci být součástí těchto povrchních soutěží a je čas posunout se dál,“ řekla Eden.

Věříme, že mladou slečnu bude čekat šťastný život a úspěšná tvůrčí kariéra. Zajímá ji hudba, filmy, svět krásy a zpěvu. Na svém Instagram má také několik videí na kterých zpívá, nebo pomáhá při zkrášlování svých kamarádek.

Jaký máte názor na soutěž krásy pro mladé holčičky? Podělte se o své názory v našich komentářích!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)