Prdnete si před svým přítelem? Zdá se, že byste měli. Podle známé psycholožky je to klíč k trvalému vztahu…

Myslíte si, že je to úžasné zjištění? Prdnutí, věc, které se snažíte tak zběsile vyhnout před ostatními lidmi, zejména vaším partnerem, může být skutečně prospěšná pro váš vztah.

Možná se divíte, jak je to možné, ale čtěte dál..

Mnoho z nás se pravděpodobně pokouší před svým partnerem ukázat v tom nejlepším světle, přesvědčit ho o tom, že jsme mi ti praví.

To neznamená, že se jenom vyhýbají tomu, aby nevypustili jednoho „prda“, ale také aby vykonávali mnoho dalších běžných každodenních činností.

Trvalý vztah se však vytváří na upřímnosti a důvěře, a toho můžete dosáhnout i tím, že jste přirození, jak jen můžete.

To dokonce potvrzuje i Leah Decesare ve své knize Naked Parenting, kde vysvětluje tajemství rodičovství a jak si udržet trvalý vztah.


Co říká spisovatelka a psycholožka Leah Decesare na prdění před vaším partnerem:

Autorka popisuje okamžik, kdy si poprvé prdla před svým manželem. Ve skutečnosti si její manžel pamatuje přesně tento okamžik, i když to bylo před více než 20 lety. Je zřejmé, že v danou chvílí, první na co pomyslel, když slyšel její prd: „S touto ženou se chci oženit.“

Cítil se blíž než kdy jindy a věděl, že s ní bude navždycky. Vychutnal si skutečnost, že ho nechala vstoupit do jiného osobního prostoru. V okamžiku, kdy přešla přes tuto „prdící čáru“, se její manžel cítil svobodně, že si bude moci také jednoho vypustit, když to na něj přijde.

 

Pevná manželství by měla být postavena na čestnosti, přijetí a pravdě. Jinými slovy, mělo by to být útulné místo, kde můžete být svobodní a sami sebou do toho nejjemnějšího detailu. Bohužel, ve většině vztahů je to právě naopak.

Ženy jsou zpravidla příliš plaché, aby si prdly na veřejných toaletách, protože by je někdo mohl slyšet.

Drží to v sobě a čekají, až se nakonec osvobodí. To by však mělo být jiné s vaším partnerem.

Buďte před svým partnery volní a přirození a nebojte se vypustit plyn.

Samozřejmě neříkáme, že byste to měli dělat před cizími lidmi, ale jen když jste vy dva.

Leah odhaluje, že prdění před vaším partnerem vytváří empatii, čímž se váš partner pro vás stává bližší a ještě více okouzlující. Je to test, jestli můžete být 100% sami sebou před svým partnerem.

Prdění je zdravé


A co víc, prdění je normální proces, stejně jako smích nebo pláč. Je dokonce nezdravé to v sobě držet. Doktor Oz popisuje, že zadržování prdů může způsobit bolesti žaludku, křeče a dokonce i nadýmání. Průměrný člověk vypustí kolem půl litru plynu každý den. Takže toto množství plynu musí tak jako tak v určitém okamžiku ven.

Součástí manželství

Ano správně. Slíbili jste si, že spolu budete v nemoci i ve zdraví a všechno sdílet. Toto vás sblíží a posilí vás. Buďte k sobě upřímní, Buďte přirození, aby vaše manželství bylo stabilní a trvalo na věky.

Tímto způsobem budujete a udržujete pevný základ své vztahu. Ano to zahrnuje i „prdění“ před vaším partnerem.

Prdění je jen další známka vašeho úzkého a důvěrného spojení. A co víc, prdy vás mohou rozesmát a pár, který se směje je šťastný pár.


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)