Internetem otřásla fotografie líbajíciho se mladého muže se starší ženou. Důvod vás překvapí

Láska je různorodá a přestože svému srdci nedokážete poručit, některé případy vás jednoduše šokují. Říká se, že láska nezná věk, ani čas, ani vzdálenost a proto chceme věřit, že následující příběh je o skutečných emocích a citech.

72-letá Angela Nwachukwu se se svým budoucím manželem seznámila prostřednictvím sociální sítě Facebook. Je třeba poznamenat, že její manžel pocházející z Nigérie má 27 let!

Angela tvrdí, že se jedná o vzájemné city a bezmeznou lásku. Láska trvala i přes 4000 km a zpečetili ji manželstvím v Nigérii, kde se také poprvé setkali.

Možná se nebudete divit, když zjistíte, že CJ je dokonce mladší než její vnuci. Na letenky a vyřizování různých dokumentů minula více než 20 000 $, protože pro muže z Nigérie je mnohem komplikovanější mít sňatek ve Velké Británii.

Místní orgány mu odpírají vízum a manželství se tak považuje za neplatné. Existuje totiž mnoho případů, kdy se muži podařilo vybavit si povolení k pobytu ve vyspělých zemích světa a následně na to své manželky opustil.

Když se Angela vyprávěla se CJom, řekla mu, že nemá mnoho peněz, na co jí on odpověděl: „Chci jen tebe.“ Přesto, pokud chce žít v Anglii, musí prokázat vlastní platovou způsobilost, schopnost zajistit nebo být zajištěn někým jiným.

Po svatbě se párek setkal ještě dvakrát. Angela se cítí mladší díky svému mladému a solidnímu manželovi. Její bývalý manžel ji považuje za naivní, ale jen čas ukáže, jak to ve skutečnosti dopadne.

Nikdo neví, jak se jejich manželský život bude vyvíjet, ale s věkovým rozdílem 45 let se nejeden člověk začne divit. Je ale jisté, že pokud se jedná o skutečné city, pak už na ničem nezáleží!

Jaký máte názor na toto neobvyklé manželství? Podělte se o vaše názory v komentářích a nezapomeňte článek sdílet i s vašimi přáteli!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)