Inteligence žen podle zvěrokruhu – Toto jsou 3 nejinteligentnější ženské znamení. První je …

Existují názory, že muži neradi začínají vztahy s inteligentními ženami. My však víme, že inteligence je sexy! Ať už to je jakkoliv, je jasné, že i inteligentní ženy si umí najít své polovičky. Které znamení zvěrokruhu patří těmto ženám? Astrologové tvrdí, že následující tři znamení mají přirozenou inteligenci, kterou jim mnoho mužů závidí.

женщины какого знака зодиака самые умные

3.místo – Kozoroh

Už od časného dětství se dívky v tomto znamení lišily osobitou soustředěností, jsou klidné a rozumné. Někdy jsou až příliš vážně a zanícené na to, aby je uměli rozptýlit dětské žertíky. Když dospějí, obklopují se jen správnými lidmi, se kterými se setkávají v úzkém kruhu a obyčejný smrtelník do něj nepatří.

самые умные женщины среди знаков зодиака

Takové ženy nemají problém komunikovat se silnějším pohlavím. Možná proto, že mají stejný typ vyjadřování jako oni. Příroda jejich obdařila speciální tvrdohlavostí, díky které se umí vyhýbat jakémukoliv představiteli zvěrokruhu, aniž by vyvolávaly hádku a skandály.

Svůj profesionální úspěch dosahují v poměrně slušném věku, ale ani to je nedokáže odradit od toho stát se nejinteligentnější ženou.

2.místo – štír

Žena v tomto znamení je v podstatě muž v sukni. Samozřejmě, má v sobě ženskost, ale nepohrdne ani klasickým mužským chováním. Život těchto žen je poměrně jednoduchý, oplývají neobvyklou intuicí, která jim pomáhá vidět lidi bez jakýchkoliv předsudků. Mimochodem, patří k lidem s pomstychtivejšou povahou, takže je lepší, abyste jejich nepokoušeli vyvést z míry.

1.místo – Beran

Toto je nejinteligentnější znamení mezi ženami! Tyto ženy se už raného dětství vyznačují horlivým pohledem na věci. Vyhráli univerzální důvěru u místních dětí a tento statut vůdce si nese po celý život. Mužům to někdy podkopává jejich sebevědomí a hrdost, ale ony se tím vůbec netrápí!

Jsou vytrvalé a podnikavé, nebrání se ani práci výlučně určené silnějšímu pohlaví. Je to neobvyklé, ale i tyto ženy mají díry ve svém krunýři – jsou naivní, i když se to snaží všemožně zakrýt. Zastávají názor, že pokud nejsou dostatečně silné, snadno se rozpadnou pod náporem veřejnosti. A to si rozhodně nemohou dovolit!

самые умные женщины по знаку зодиака

Souhlasíte s tímto horoskopem? Určitě byste ho neměli brát vážně, ale je možné, že se vyskytnou ženy, které se s tím ztotožní. Nezapomeňte se o tento zábavný horoskop podělit is vašimi přáteli na Facebooku!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)