Žena podstoupila hormonální léčbu na otěhotnění. Když jí doktor udělal ulztrazvuk okamžitě běžel pro pomoc

Bobbi a Kenny McCaughey mají dceru, Mikaylu, ale velmi si přáli mít další dítě. V důsledku hormonálních problémů šla Bobbi k endokrinologii, který jí doporučil hormonální léčbu.

Rok 1997 byl pro rodinu McCaughey výjimečný. Bobbi se podařilo otěhotnět! Ale když šla na ulztrazvuk, lékař nemohl uvěřit, tomu co vidí! Hormony pomohli – a jak! Bobbi nosila až 7 dětí pod jejím srdcem!

SOURCE: FACEBOOK

Toto těhotenství představuje obrovské riziko pro děti a matku. Lékaři nevěřili, že všechny děti budou žít, a pokud ano, budou mít po narození obrovský zdravotní problém.

Jako věřící, Bobbi nechtěl souhlasit ani s částečným potratem. Těhotenství pro ni bylo neuvěřitelně náročné. V 9. týdnu se nemohla dostat z postele sama. V 8. měsíci byla hospitalizována.

SOURCE: FACEBOOK

Navzdory skutečnosti, že nich rrozhodnutie rozhněvalo mnoho lidí, 7 dětí se narodilo zcela zdravých. Sedmorčatá se staly světovou senzací a díky nim dostala i finanční pomoc.

SOURCE: FACEBOOK

Bez pomoci z venku by bylo vzdělání 7 dětí nemožné. Děti potřebovali až 170 plen na jeden týden. Každý den se až 7 lidí staralo o všechny děti.

SOURCE: FACEBOOK

Děti spojuje velmi velké pouto. Musela to být veselá domácnost, však? 🙂

Sedmorčata jsou dospělé a neoddělitelné.

Sdílejte tento neuvěřitelný příběh, pokud obdivujete těch odvážných rodičů

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)