Vědci dokázali, že babička z matčiny strany je nejdůležitější osobou v životě dítěte. Toto je důvod

Kouzelné slovo „babička“. Kolik příjemných a milých vzpomínek je s ním spojených! Nejlepší palačinky, sladké sny, radost ze setkání, letní nezapomenutelné dobrodružství a mnoho dalších věcí.

Babičky se s námi spojují v pohádkách, srší z nich dobrota, laskavost, pohlazení a právě při nich se nachází to místo, kde si najdete chutné koláče a džem.

генетическая связь

Já své babičky zbožňuji a jinak to není ani u mé dcery. Paradoxem však je, že z nějakého důvodu jsem se více podobám na babičku po matčině linii a ne na otce ani na mámu. Jedná se zejména o naši společnou povahu a z jisté části io vzhled. Zajímavé je, že moje dcera se také podobá více na mou mámu jako na mě či na mého manžela.

генетическая связь по материнской линии

Totéž je i v rodině mé kamarádky a nedávno jsem se dozvěděla, že na to existuje vědecké vysvětlení.

Genetická vazba

Ukázalo se, že babička po mateřské linii hraje nejdůležitější roli v životě dítěte. Neposkytuje mu jen potřebné znalosti, zkušenosti lásku, teplo a péči. Je toho mnohem víc.

Vědci poukazují na to, že takové spojení se vytváří na genetické úrovni!

генетическая связь металлов и неметаллов

„Známý fakt: Děti dědí genetický materiál není od svých rodičů, ale od prarodičů, tak i rodiče dostali svou DNA od svých prarodičů. Proto se často stává, že naše děti jsou jako naši zesnulí příbuzní,“ říká jeden odborník na genetické inženýrství.

Odborníci také tvrdí, že většina genetických informací, které děti dostanou, jsou od babiček po mateřské rodové linii!

Samozřejmě, vše je relativní a každá rodina je sama o sobě jedinečná. Dítě se může také podobat babičce po otcovské rodové linii. Pokud jde o genetiku, je těžké předpovědět průběh událostí.

генетическая связь в органической химии

Přesto, je pro všechny rodiče důležité, aby si uvědomili, jakou obrovskou roli hrají jejich příbuzní v osudu dítěte a v tom, co se dnes nazývá „emoční inteligence“.

Odborníci říkají: „I ty emoce, které babička prožívala během svého těhotenství, mohou ovlivnit vývoj dítěte její dcery. Je důležité pochopit, že rodina je celistvý organismus, kde jsou všichni jeho členové úzce propojení. A spolu s geny a pozitivními věcmi, které vidíme u sebe, předáváme našim dětem a vnoučatům i naše nemoci a špatné návyky, závislost a sklony k něčemu. “

генетическая связь в неорганической химии

Z toho vyplývá, že není možné zanedbávat vaše psychologické a fyzické zdraví. Koneckonců, tímto způsobem člověk ubližuje nejen sobě, ale i svým budoucím generacím.

Souhlasíte s názory vědců? Budeme rádi, pokud se podělíte o vaše názory v komentářích!

 

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)