Toto před zrcadlem nemůžete absolutně dělat. Špatná energie může ublížit všem. Podívejte se, co to znamená

Někdo považuje zrcadlo za každodenní potřebu a někdo ho řadí pouze mezi interiér domácnosti. Senzibilové však mají tendenci argumentovat, že zrcadla jsou jakýmsi druhem portálu, který v sobě uchovává informace o lidech prohlížejí se do něj.

Možná víte, možná ne, ale do zrcadla byste se neměli dívat ve večerních hodinách, ani před ním jíst či používat nadávky. Řekněme si o tom něco víc …

зеркала приметы суеверия

Dívat se na vlastní odraz v zrcadle po 24:00
Říká se, že v této době je lepší obejít zrcadlo stranou. Může se totiž stát, že jinak bude čerpat životní sílu z lidské duše.

зеркала приметы суеверия

Nadávání před zrcadlem
Během hádek a výměny několika nadávek si zrcadlo absorbuje energii člověka a věřte, že se k vám vrátí zpět jako bumerang. Odborníci na tuto tematiku radí, abyste v takovém případě vyhýbali zrcadlům, jinak se nevyhnete problémům.

зеркала приметы суеверия

Jedení před zrcadlem
U lidí existuje pověra, že tímto způsobem člověk blokuje svůj rozum, krásu i vlastní zdraví. Je tedy lepší být opatrný a nezkoušet osud při žvýkání jídla díváním se do zrcadla.

зеркала приметы суеверия

porod
V nedávné minulosti lidé věřili, že novorozenec ještě nemá své vlastní biologické pole. Aby ho ochránili před negativním vlivem druhého světa, děti se pokoušeli chránit před jakýmikoliv předměty, ve kterých by se mohly odrážet.

зеркала приметы суеверия

Dívat se na sebe do zrcadla v nepříjemném období
V době nemoci, špatné nálady či deprese je lepší, abyste zrcadlo obcházeli. V opačném případě si můžete ublížit: nadpozemské síly mají šanci využít vaši dočasnou slabost.

зеркала приметы суеверия

Fotografie oproti zrcadlu
Někteří lidé považují za špatné znamení, pokud máte oproti zrcadlu zavěšenou fotografii. Tímto způsobem se vytváří koridor, přes který mohou nadpozemské bytosti vysávat životní energii člověka.

зеркала приметы суеверия

Zrcadlo naproti vchodovým dveřím
Takto umístěné zrcadlo má vlastnost přilákat negativní energii přímo do domu. Je lepší, aby odráželo opačnou stěnu od vchodových dveří.

зеркала приметы суеверия

rozbité zrcadlo
Rozbitých zrcadel se musíte okamžitě zbavit! Pokud člověk vidí sám v několika odrazech, jeho energie se rozdvojuje.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)