Toto jsou důvody, proč bychom měli denně žvýkat sušené hřebíček. Pro tuto radu musím poděkovat mému lékaři!

Poprvé jsem slyšel o příznivých účincích hřebíčku v dokumentu o starověké čínské medicíně. Tento aromatický kořen se používá pro lékařské účely.
Hřebíček snižují bolest zubů, a když to bolí, jednoduše jej vložte do úst. Má antibakteriální účinky a léčí infekce ústní dutiny.

Ale to je jen začátek! Máme pro vás 5 použití hřebíčků:

Pokud váš žaludek často bolí nebo průjem, měli byste žvýkat hřebíček dvakrát denně. Podporuje trávení a chrání ho před škodlivými bakteriemi a parazity.

pixabay.com

Závažné infekce ústní dutiny

Hřebíček mohou být použity i následovně. Mají antibakteriální účinky a minimalizují bolest zubů a dásní. Pěkný bonus? Žvýkání hřebíčku okamžitě obnoví váš dech, protože neutralizuje nepříjemný zápach úst.

Bolest v krku

Pokud máte pocit, že se něco drží v tobě a že vás bolest v krku, pomůže hřebíček! Jen rozdrťte několik hřebíčku a promíchejte je s medem. Získáte silnou pastu, která vám pomůže

pixabay.com

Mladá a krásná pleť

Klinčke obsahuje látky, které zničí volné radikály. Proces stárnutí se zpomalí. Obsahuje také mnoho antioxidantů, které očišťují tělo před škodlivými látkami.
Hřebíček proti rakovině!

Vědci zjistili, že hřebíčky mají neuvěřitelnou sílu. Ukázalo se, že snižují riziko vzniku nádorů. Nejefektivnější je rakovina prsu. Nejenže jí zabrání, ale i zabíjí nádorové buňky, které jsou již v těle!
Věděli jste o všech účincích hřebíčku? Máte nějaké další tipy? Vždy ho mějte v kabelce! Sdílejte tento důležitý článek s přáteli a rodinou!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)