Také nosíte na ruce červený, modrý nebo žlutý náramek? Víte co znamenají? Takto vás ochrání …

Každý z nás už určitě slyšel o takovém talismanu, jakým je červená nitka na zápěstí. Její magické vlastnosti jsou již dlouho známé a díky ní mnozí dokonce chrání i své děti. Kromě červené barvy však existují i ​​jiné a každá z nich má své osobité vlastnosti.

Prozradíme vám, jak si vybrat tu správnou barvu, abyste si do svého života přinesly to, co nejvíce potřebujete.

zelená
Zelená je barva, která ztělesňuje sílu přírody, posvátnou barvu. Předpokládá se, že taková nitka na zápěstí může vyčistit lidskou duše, chránit je před negativní energií a závistí. Dává svému majiteli štěstí, bohatství a také chrání před nemocemi.

Používání zelené nitě se doporučuje zejména tehdy, když se budete muset přizpůsobit novým životním situacím. Například, když přijedete do nového zaměstnání. Nabije vás energií a podpoří vaše fyzické a duchovní rezervy.

зеленая нить на запястье

Smaragdová
Všechny odstíny zelené barvy jsou velmi čisté a přirozené. Čerpají sílu z přírody a nesou jen dobrou energii. Smaragdový odstín není výjimkou.

Pomocí takové nitky na ruce se můžete chránit před podvody a zloději a také zlepšit svou finanční situaci. Vytvoří se kolem vás klidná atmosféra, která vám pomůže při řešení vážných problémů. Pokud máte před sebou náročný rozhovor, vyberte si náramek s tmavozeleným odstínem.

кому нужна темно-зеленая нить

červená
Tato barva čerpá svou energii ze Slunce. Nese v sobě ušlechtilost a ambice, stimuluje všechny smysly a pomáhá lépe komunikovat s ostatními. Takovou šňůrku by měl mít každý! Určitě vám přinese štěstí a ochrání vás před mnoha nemocemi.

оранжевая нить на запястье

růžová
Magické vlastnosti tohoto náramku objevila Královna ze Sáby, která byla známá svou moudrostí a krásou. Je vhodnější pro ženy, protože zvyšuje jejich energetické toky a představuje i vhodný talisman lásky.

розовая нить на руке

žlutá
Stejně jako oranžová i žlutá je to barva Slunce. Tato barva je spojena s kreativitou, pomáhá při hledání inspirace a při nových začátcích. Náramek žluté barvy by měly nosit studenti, lidé tvůrčích profesí, jakož i čarodějnice a senzibilové. Dokáže vás ochránit před uřknutím ale i špatnou negativní energií.

для чего нужна желтая нить

modrá
Pokud hledáte štěstí – modrá šňůrka je pro vás ta pravá. Vhodná je i pro podnikatele, protože přináší úspěch a schopnost být nezávislý. Spolu s tím k vám přitahuje štěstí, což pomůže překonat vaši konkurenci nejen v práci. Člověk se snadno začne zaměřovat na důležité věci, dává svému životu harmonii a klid. Modrá nit může napomoci při rozvíjení intuici.

синяя нить на запьясте

modravá
Modravá barva je symbolem oblohy. Představuje šlechetnost a čistotu. Náramek je vhodný pro lidi, kteří hledají odpověď na důležité otázky života a potřebují dobrou radu. Pomůže jim najít duchovního učitele, vyřešit důležité problémy a překonat všechny obavy.

голубая нить на руке

bílá
Tato šňůrka je potřebná pro lidi začínající nový život. Pokud jste pocítili ztrátu milovaného člověka, toto vám pomůže. Bílý náramek si oblíbí i studenti, protože dokáže obnovit zájem o učení se.

белая нить как талисман

černá
Většina lidí spojuje tuto barvu s něčím negativním, ale symbolizuje i něco jiného. Zajistí vám klid a důvěru ať už sama v sebe nebo důvěru ostatních lidí k vám. Pokud své emoce neovládáte právě nejlepší, tento talisman je pro vás jako stvořený.

черная нить на запястье

Nyní už víte, proč někteří lidé nosí na zápěstí barevné šňůrky či náramky a jaká barva by byla pro vás nejvhodnější. Neméně efektivní je kombinace více různých barev.

Kombinace bílé a červené barvy chrání člověka před fyzickými zraněními. Takový náramek bude užitečný i pro ty, jejichž zaměstnání je považováno za rizikové, například hasiči nebo horníci.

Bílá a černá nit je symbolem porozumění a moudrosti. Nezbytný talisman pro žáky a studenty.

Červené a zelené nitky přinesou do vašeho života lásku. Pokud máte takovou barevnou kombinaci, pomůže vám zbavit se žárlivosti a také chránit před uřknutím a špatnou energií. Dobré slouží i na ochranu dětí.

Vše, co potřebujete, je vždy někde blízko vás: úspěch, štěstí a bohatství. Hlavní věc je přilákat to k sobě a díky tomuto článku víte, že nejen červená šňůrka může sloužit jako dobrý talisman.

Sdílejte tento článek s vašimi přáteli, aby si i oni věděli vybrat ten správný náramek pro sebe!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)