Snížení počtu obyvatel planety začalo … Šokující pravda: jak nás zabíjejí a vydělávají na tom peníze

V dnešní domě můžeme najít lékárny už téměř na každém kroku. Ty starší se rozšiřují a nové rostou jako houby po dešti. Ve snaze o zdraví tak mnoho lidí nahrazuje tělocvičnu vitamíny na „posílení“ imunity. Přestože jsou účinky léků známé všem, lékaři jejich nadále předepisují a léčí neexistující onemocnění.

Známý biochemik, bývalý zaměstnanec farmaceutického podniku Shane Ellison, odporuje modernímu přístupu medicíny. Učinil šokující prohlášení, že všechny léky v našich lékárnách jsou vyrobeny s jedním cílem – snížit počet populace.

лекарства вред

Jaké léky neužívat

„Zvažte, vyvíjíme léky na zmírnění příznaků. Neuzdraví! „Tuto frázi říkají zaměstnancům společnosti, kteří u nich začínají pracovat. Strategie výroby je následující: Vše je zaměřeno na to, aby si člověk předepsaný lék koupil a užíval ho. V podstatě jde o dobře koordinovanou práci lékařů a lékárníků.

A co dělat, když příznaky nemoci zmizí? Správně, vymýšlet nové choroby a léčit je. Například v oblasti psychiatrie se dají léky předepisovat donekonečna. Koneckonců, to, zda jde o skutečnou nemoc se možná nikdy nedozvíme.

противопоказания лекарства

Jaké léky bychom neměli užívat – výběr je podle vlastního uvážení. „Pokud to lékař neví dokázat, co se stává v 9 z 10 případů, nekonzumujte tyto léky,“ tvrdí biochemik.

„Jako chemik, jsem byl překvapen – vyrábíme tyto léky, jejich schopnost zabíjet se nachází nejen v našich laboratořích ale iv jiných laboratořích, jsou nebezpečné, neúčinné a způsobují tytéž účinky, na které by se měl člověk léčit – jak se jim to daří prodávat? “

V továrnách, kde se vyrábějí drogy, jsou marketingové oddělení nejefektivněji. Přicházejí s výkonnými prodejními schématy a instrukcemi pro lékaře. Společnost platí za všechno: pozitivní zprávy, posudky a doporučení profesorů, „úplatky“ lékárnám. Když si koupíte lék, stanete se sponzorem vědy.

неэффективные лекарства

„Každoročně z léků na předpis umírá více než 125 000 lidí,“ říká Shane Ellison.

Dalo by se tedy říci, že je lepší utratit několik milionů na studie o snížení úmrtnosti. Ale ne, obrovské peníze se přenášejí do farmaceutického průmyslu, čímž se vytvářejí nové, ještě silnější léky. Marketingové práce, populace kupuje – příjmy rostou.

Nevíme s jistotou říci, zda je to pravda nebo jen jedna z dalších spikleneckých teorii. Viz však informace v příbalovém letáku vašeho léku a zejména část, kde se píše o vedlejších účincích. Určitě stojí za to o tom popřemýšlet.

опасные лекарства

To, o jakých lécích se rozhodnete, že je nemusíte užívat je vaše rozhodnutí. Faktem však je, že existuje milion neexistujících onemocnění, které naši lékaři aktivně léčí.

Sdílejte tento článek i s vaši přáteli!

 

článek byl převzat se souhlasem z webu chillin.sk a je zakázané jeho text kopírov

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih

at dál


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)