Otec 18-letého dívky řekl, že utekla z domu. Zde ji našli po 24 letech …

V roce 2008 se svět dozvěděl o Josefovi Fritzlovi, starší elektrikář z malého rakouského města Amstetten, který zapříčinil, že jeho rodina žila 25 let ve neštěstí.

18-letá dcera Elisabeth utekla z domu. Podle přátel teenagerky měla dost, jak se jí otec-tyran správa a svůj útěk si už plánovala déle. Avšak nikdo z jejích přátel nevěděl, kam se poděla.

Policie ji nenašla a tak byl případ uzavřen. O 24 roků později se zjistilo, že Elizabeth strávila celý ten čas v suterénu vlastního domu!

Jak se později ukázalo, její otec Josef se ji snažil znásilnit ještě v době, kdy dovršila 11 let. 2 roky před jejím zmizením začal Fritzl přeměňovat část suterénu na něco, co se dost podobalo vězení.

29. srpna 1984 tam nalákal svou 18-letou dceru a světlo světa viděla až o 24 roků později!

Když měl nad ní plnou sílu, nic ho už neomezovalo. Začal ji znásilňovat, z čeho se později narodilo až 7 dětí. Narodil se jí ještě jeden synek, ale ten po třech dnech od narození zemřel, ponechán bez jakékoliv lékařské pomoci.

3 děti později Fritzl „podstrčil“ své ženě a vše nafingoval, aby to vypadalo že děti nechala svým rodičům jejich dcera na útěku. Zbývající 4 žili spolu s Elizabeth v suterénu aniž by od svého narození viděli denní světlo.

Vše skončilo o 24 let později díky podezřením několika úředníky.

Když Elizabethina nejstarší dcerka Kerstin onemocněla, Fritzl ji musel vzít do nemocnice. Nebylo náhodou, že se podobala na svou matku v době, kdy měla Elizabeth tolik let, jako její dcera. Doktoři jí diagnostikovali selhání ledvin a požadovali přítomnost obou rodičů. Falešné listy, které jim Fritzl ukázal, mluvili o tom, že Elizabeth se rozhodla žít v sektě. To však vzbudilo podezření u policejního experta.

Ničema Fritzl ji musel přivést do nemocnice a okamžitě byl zatčen. Teprve potom, když vystrašené Elizabeth oznámili, že už se k Fritzlovi nevrátí, mohla říct celou pravdu. Po genetickém testu bylo policii všechno jasné.

73-letý elektroinženýr byl odsouzen na doživotí, které si odpykává ve vězeňském zařízení pro duševně choré.

Policejní vyšetřovatelé, kteří s ním pracovali řekli, že slovo empatie mu nic neříkala, jakoby ji ani neměl a jediné, oč mu šlo, bylo spokojovanie svých vlastních zvrácených tužeb. Nebýt onemocnění, všichni by žili v zajetí až do smrti tohoto lidského monstra.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)