Nejúčinnější lidový lék na zdravou ztrátu hmotnosti: tuk v břiše zmizí za 1 měsíc!

Pro každou ženu, bez ohledu na věk, je velmi důležité vypadat krásné a atraktivní. Bohužel, kvůli neustálému nedostatku času, každodennímu stresu a dostupnosti rychlého občerstvení, je pro mnohé z nás velmi těžké udržet se v dobré kondici. Co tedy, pokud nemáte možnost jít do tělocvičny a musíte sníst to, co vám nabízejí okolní restaurace?

Chceme vám ukázat účinný lék, který vás nejen že dokáže zbavit nadbytečných tuků, ale i regulovat metabolické procesy v těle, podpořit růst nehtů, vlasů a nasytit pokožku potřebnými vitamíny a minerály.

йогурт для похудения

Směs švestek, ovesných vloček a lněného oleje dokáže vyčistit vaše střeva a posílit imunitní systém. Díky této metodě se během 1 měsíce můžete zbavit 2,5 kg! Ano, není to nějaké obrovské číslo, ale je to proto, že tím dochází ke zdravému úbytku tuku a pročištění těla. Po 1 měsíci konzumace uvidíte změnu na vašem bříšku.

potřebujete

5-7 švestek
2 PL ovesných vloček
250 ml bílého jogurtu nebo kefíru
1 PL lněného oleje
1 lžičku kakaového prášku

йогурт для похудения
postup

Před odchodem do postele si dejte švestky do 100 ml vroucí vody a nechte odstát 15 minut.
Ve druhé misce si smíchejte lněný olej, ovesné vločky, kakao a jogurt. Vše dobře promíchejte.
Následně švestky vyjměte z vody, osušte je papírovou utěrkou a nakrájejte na malé kousky. Přimíchejte je do jogurtu a vložte na noc do chladničky.

йогурт для похудения
Doporučujeme tento jogurt konzumovat ráno, půl hodiny po tom, co jste si dali sklenici teplé vody. Pokud chcete, aby byl efekt výraznější, nezapomeňte pít hodně čisté vody, pokuste se snížit množství mouky, sladkých a smažených produktů. Pamatujte si, že i procházky na čerstvém vzduchu hrají důležitou roli v procesu ztráty hmotnosti.

йогурт для похудения

Nezapomínejte, že i vaše psychika hraje roli na tom, jak se cítíte ve vlastním těle. Pokuste se přestat zbytečně kritizovat a s důvěrou se vydejte na cestu zdravějšího životního stylu.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)