Nejlepší věc na čištění podprsenky. Stačí 15 minut a je jako nová! Prací prášky se na toto nechytá

Spodní prádlo má vždy své kouzlo. Můžete si na sebe obléci i pytel, ale pokud pod ním budete mít krásnou spodní prádlo, budete se cítit jako bohyně. Na jaře a v létě pravděpodobně upřednostňujete lehké oblečení, a proto si ve většině případů vyberete bílé prádlo. Existuje však jeden problém – velmi rychle ztrácí svůj atraktivní vzhled, protože začne nabývat odstíny šedé nebo zažloutlé barvy.

как отбелить пожелтевший лифчик

Bílé podprsenky a kalhotky jsou poměrně náročné na praní, protože netolerují tvrdé bělící prostředky. Prozradíme vám tedy, jaké přísady nutné přidat do vody, abyste své spodní prádle navrátili oslnivou bělost.

potřebujete

2 PL soli
1 PL sody
1 PL prášku na praní
postup

Nalijte si do umyvadla teplou vodu, ne horkou. Přidejte všechny tři složky a dobře promíchejte, aby se rozpustily.

как отбелить пожелтевший лифчик
Nechte podprsenku namočenou v roztoku po dobu 15 minut. Pokud vaše spodní prádlo není ve velmi dobrém stavu, nechte ji ve vodě po dobu 30 minut, ale ne více. Potom prádlo ručně vyperte – nenatahujte ji a neotírejte.

как отбелить лифчик в домашних условиях
Propláchněte podprsenku v čisté teplé vodě a je to! V žádném případě si nesušte spodní prádlo na radiátoru, protože jinak se na ní objeví zažloutlé skvrny.

как отбелить лифчик в домашних условиях
Tento způsob praní je ideální nejen pro spodní prádlo, ale i pro světlé bílé halenky, tílka a košile. Vaše věci tak zůstanou dlouho sněhobílé a budou vypadat jako nové!

 

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)