Manželka mého zubaře mě naučila odstranit si zubní kámen a vybělit zuby jen za 4 minuty

Zuby hollywoodských hvězd jsou někdy tématem mnoha lidí, protože se neumíme shodnout na tom, zda si je nechávají vybělit profesionálně za pohádkovou cenu, nebo se snaží zkoušet domácí metody. V obou případech byste měli být velmi opatrní, protože si můžete poškodit zubní sklovinu.

Pokud se již nemůžete dočkat toho, jak ukážete všem svůj zářivý úsměv, ale finance na to nemáte, tyto domácí tipy jsou věnovány právě vám!отбелить зубы

soda
Lžička jedlé sody se špetkou soli dokonale odstraňuje povlak a zesvětlí vaše zuby o několik odstínů. Na vlhký kartáček si naneste připravenou směs a jednoduše si s ní vyčistěte zuby. Následně si ústa vypláchněte vodou.

отбелить зубы содой

Gel aloe vera
Do 250 ml sklenice si přisypte 100 g jedlé sody, 1 lžičku gelu aloe vera, 10 kapek citronového esenciálního oleje a 4 lžičky rostlinného glycerinu. Vše dobře promíchejte a nalijte do vhodné skladovací nádoby. Díky tomu si budete moci směs vtírat do zubů každý den a zapomenete na zubní kámen.

отбеливание зубов

pomerančová kůra
Rychlý a snadný způsob, jak si vyčistit zuby. Chcete-li odstranit zubní kámen, třete si kůru o zuby přibližně 10 minut a následně jej použijte jako náustek.

отбелить зубы

Umletá kůra citrusových plodů
Přesněji jde o jejich bílou část, kterou si pomelete v mlýnku na kávu a přidáte ji do vaší zubní pasty. Je vhodná pro každodenní použití, protože pomáhá bojovat proti mikroorganismům tvořících plak v ústní dutině a zároveň se jedná o levný způsob, jak na bělení zažloutlé skloviny.

отбелить зубы

Vyzkoušejte to i vy a podělte se s výsledky níže!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)