Lékaři byli šokováni, když uviděli ultrazvuk této těhotné ženy. Její případ je unikátní!

Když 36-letá žena z Oděsy, Oksana Kobelecká, zjistila, že je znovu těhotná, byla neskutečně šťastná. Spolu s manželem Sergejem Oksana vychovávala tříletou dceru a pár netrpělivě očekával přírůstek do rodiny. No to co mělo být radostnou, ale zcela obyčejnou rodinnou událostí, se změnilo na světovou senzaci. Pár nikdy neplánoval mít velkou rodinu.

Dvě děti – no není to ideální? Kromě toho u obou v rodině nikdy nebyly dvojčata. A Oksana si byla naprosto jistá tím, že takové příběhy nejsou o ní … Ale když se žena odebrala na povinnou lékařskou prohlídku, lékaři jí oznámili tu najšokujúcejšiu zprávu v životě. „Bylo to jako u všech ostatních: holé břicho, gel a snímač.

Ale když se lékařka začala dívat na obrazovku, zcela se jí změnila tvář a já jsem dostala strach. „- vzpomíná Oksana. -“ Vzpomínám si jak nahlas začala počítat množství plodů a dodala, že za toto bych měla dostat dům u moře. .. “

Nakonec lékařka dospěla k závěru: ultrazvuk ukázal pět plodů! Narození paterčat bez umělého oplodnění je velmi vzácné: stává se to jen v jednom případě z 55 milionů. A zatímco se Oksana pokoušela tuto zprávu strávit, lékaři vzrušeně diskutovali o své unikátní pacientce. Většina jejich kolegů to neuvidí za celý svůj život! „Nevěděla jsem pochopit co se se mnou děje.

Připadala jsem si jako v surreálný světě, že se už už jdu probudit. „- vzpomíná žena. Budoucí rodiče se s obtížemi pokoušeli strávit šokující novinu. Vždyť všechny plány, které si připravovali do budoucna, nyní budou muset změnit … Ale , aby se vzdali tohoto daru osudu nebylo ani řeči. Porod začal ve 30. týdnu.

Když Oksana přišla do porodnice už ji tam čekalo osm lékařů a sester. Později si Oksana vzpomínala, že lékaři se k ní chovali jako ke křišťálové váze – velmi opatrně. Tři chlapci a dvě holčičky se na svět dostaly císařským řezem. Navzdory obavám lékařů byli všichni pět zdraví, i když zpočátku byla nutná další péče. Samozřejmě sotva přišli na svět, Daria, Alexandra, Denis, Vladislav a David, se okamžitě stali hvězdami. Jejich narození je jediný známý případ v historii země. Takže se není proč divit, že se hned po narození stali paterčata slavnými.

Velká rodina nyní žije v novém bytě – dárek malým pätorčiatkam od vlády. Na svých sociálních sítích na Instagram a Facebooku Oksana publikuje fotky svých „perel“ a jejich půvabné starší sestry. Kdoví, možná budou mít paterčata o chvíli debut v modelovém průmyslu. Však základy už mají! Štěstí nebo zkouška? Nebo test štěstí? Co bylo, bylo. Oksana a Sergej se s tím s radostí vyrovnali. Zbývá už jen této krásné rodině popřát vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a božího klidu!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)