„Byla se mnou, když jsem byl nikým.“ Z těchto odhalení bojovníka i muže štípou v očích slzy …

On je surový bojovník v ringu s zrzavou bradou, kterého se bojí všichni protivníci. Ona je jeho věrná přítelkyně, která je ochotna za ním jít přes oheň, vodu i kov, trpět porážky a pády a spolu s ním i čekat dokud nakonec nezíská titul šampiona.

Pokud si myslíte, že to byl obsah nějaké dramatu nominované na Oscara, tak se mýlíte, řeč je totiž o příběhu lásky irského bojovníka Conora MacGregor a hlavní ženy v jeho životě – Dee Devlinovej.

Právě tato žena pomohla vynikající a sportovci stát se tím, kým je. „Ona byla se mnou, když jsem byl nikým.“ – řekl v interview slavný „Conor barbar“.

Poznali se v obyčejném nočním klubu v Irsku v roce 2008, ještě před začátkem Conorovej kariéry. Mladý muž si Dee získal svým smyslem pro humor. Bylo jasné, že humor nevyužíval jen na to, aby se předváděl nebo, aby si získal neznámých – byla to neodmyslitelná část jeho samého.

„Dee se mi líbila, působila na mě mile a zachtělo se mi s ní seznámit. Líbí se mi dobré dívky, „- říká Conor. Kdo mohl předpokládat, že náhodné setkání změní životy jejich obou.

Dee byla s Conor během nejtěžších momentů v životě, a za to všechno je její zavázán.

Toto jednou Conor napsal na svůj profil: „Už jsme spolu 8 let. Žili jsme v Irsku asi 30km od Dublinu v pronajatém bytě za 188 €. Nepracoval jsem, protože jsem celý svůj čas trávil v tělocvičnách.

Věřil jsem, že se určitě stanu šampionem. I ona v to vždy věřila. Věřila ve mě. I přes nedostatek financí se starala, abych se pořádně stravoval, vždy dodržoval režim a dávala do toho všechno.

Domů jsem chodil unavený z tréninků a ona mi vždy říkala: „Conor, já vím, že ty to dokážeš!“

Dnes vydělávám miliony dolarů. Na moje boje chodí 50-70 tisíc diváků. Mohu si koupit auto jaké chci, oblečení jaké se mi líbí, domov jaký budu chtít. A ona je toho všeho hodná a ještě mnohem více. Ona je vždy při mně a vždy mi říká, že já to dokážu. “

V každém interview na otázku jaké je tajemství jeho úspěchu Conor odpovídá vždy jen jedno: to jeho Dee. „Ona mě odvezla do tělocvičny, ona poslouchala mé sny, ona byla vždy při mně. Ona je můj spasitel. Kdyby jí nebylo, nic z tohoto by nebylo. A vše co teď dělám, dělám pro ni. “

Dnes je internet zahlcen jeho širokým irským úsměvem, zrzavou bradou, sebevědomím držením a ocelovou pěstí, přezdívají ho „Conor barbar“, „Zlověstný“, protivníci se třesou, když se vzpomene jeho jméno, a média si vždy hledají důvod k rozhovor s hvězdou smíšených bojových umění. Málokdo však ví, že za to všechno, je zavázán své Dee.

Začátkem roku se páru narodil syn Sam, takže jim tímto upřímně gratulujeme. Malému přejeme zdraví a záliby šťastný společný život naplněný láskou.

Jaký zlatý chlapeček!

Dojemný příběh jejich lásky znovu dokazuje, že za každým úspěšným mužem stojí jeho žena. Souhlasíte se mnou? Tak se s tímto inspirujícím článkem podělte i s ostatními.

 

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)