Byl milován miliony žen, skvělý tanečník, hollywoodská hvězda. Jeho srdce však patřilo jen jediné ženě …

Patrick Swayze byl dobrodruh, ale zároveň romantik. Rád jezdil na koni, účastnil se honu na zvířata a neměl problém ani se skokem na padáku. Na druhé straně, měl citlivou duši a vyzařovalo z něj nepopsatelné dobro.

Se svou budoucí ženou se setkal na baletní škole. On měl 18 a ona 14.

„Lisa byla odlišná než dívky, na které jsem byl zvyklý. Kdybych se začal předvádět nebo se začal hrát na Casanovy, jednoduše by se otočila a odešla. Moje žena je nejbystřejší žena, jakou jsem kdy potkal a poté, co jsem ji poprvé potkal, uvědomil jsem si, že chytré ženy jsou neuvěřitelně atraktivní, „řekl herec.

Patrick vždy říkal, že jeho žena je nejkrásnější na světě, jeho nejlepším přítelem a spolehlivou partnerkou. Dostala ho její nedostupnost a nevinnost. Po krátkém čase si uvědomil, že je do ní úplně a bezhlavě zamilovaný.

Jejich láska se začala přátelstvím. Dokázali se spolu povídat i celé hodiny. Vždy byly k sobě čestní a upřímní. Jelikož se Patrick rozhodl zlepšit svůj talent, musel Lisu opustit a odejít do New Yorku, kde se pokusil prorazit jako tanečník baletu.

Lisa bez dlouhého přemýšlení věděla, že chce zůstat u svém milovaném muži. Později se vzali a protože neměli žádné problémy, začali snít o dětech. Bohužel, tento sen se jim nesplnil, protože Lisa dvakrát potratila.

Následně na to začal Patrick pít, kouřit a vyzkoušel i drogy. Některých návyků se zbavil, ale kouřit přestal až tehdy, když se dozvěděl, že mě rakovinu slinivky ve 4. stadiu.

Zprávy o nemoci všech šokovaly. Ještě v roce 2008 se zúčastnil natáčení seriálu „The Beast“, kde hrál agenta FBI. V období mezi prací absolvoval léčbu chemoterapií.

Na zlepšení zdraví konzumoval bílkoviny, ale onemocnění bylo již v pokročilém stádiu. Byl trpělivý a léky proti bolesti neužíval.

Kromě práce se seriálem spolu s manželkou napsal memoáry. Rád se popisoval jako „sud se střelný prachem“ a „divoký člověk“. Chtěl toho v životě přežít co nejvíce, protože chtěl porozumět všemu, a Hollywood nikdy neodpověděl na jeho duševní potřeby. Po skončení natáčení seriálu odešel na ranč, kde pil čerstvé šťávy a meditoval. Nemoc ho začala pomalu pohlcovat …

Jeho milovaná Lisa byla po jeho boku až do poslední chvíle. Patrick zemřel 14. Září 2009.

 

Láska, kterou v sobě měli i navzdory obtížím a životním zkouškám vyvolává u mnoha lidí radost a respekt. Pro Patricka to bylo těžké, ale pro Lisu bylo shlédnutí se na umírajícího manžela dvojnásobnou zkouškou. Přesto, oba chtěli být odvážní a snažili se neukazovat ostatním svou bolest, která je tak trýznila …

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih

foto: videoboom.cc

 


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)