10 starých věcí, které mohou přinést štěstí. Dosud jsme je vždy obcházeli …

Toto nás naši rodiče neučili … Říkali, že zvednout ze země věci druhých lidí nám může přinést neštěstí! „Kolik najdete, tolik ztratíte!“ – bez ustání tvrdila naše máma. Samozřejmě, že existují předměty, které jsou nabité negativní energií a jsou věci, které jsou schopny nám přinést štěstí. Není divu, že naši předkové říkali, že jakýkoliv nález je znakem shora, schopný nás před něčím varovat, nebo nám vnuknout důležité řešení.

«myjsmezeny.cz» vám řekne, které náhodné nálezy vám mohou přinést štěstí a jak se o své štěstí postarat!

самые удачные находки

Nalezené věci

удачные находкиikona
Najít ikonu na ulici je opravdu velkorysý dar shora. Takový nález dokáže zajistit štěstí ve všech směrech a hlavně člověka, který ikonu najde, vyšší síly ve všech oblastech napravují a usměrňují. I tak však na získání takové podpory, musíte říct „Pane, smiluj se!“ a potom ji přinést posvětit do chrámu. Teprve po provedení tohoto všeho ji lze vystavit u vás doma.
счастливые находки
podkova
Železná podkova se již odedávna považuje za symbol štěstí a finančního blahobytu. Člověk, který podkovu najde jen tak na ulici, je opravdový šťastlivec! Takový úžasný nález se vyplatí vzít s sebou a přibít na dveře. Mimochodem, tato tradice má kořeny už v dávné minulosti, kdy si koně ani zdaleka nemohl dovolit každý. A najít ztracenou podkovu královského koně navíc zdobenou drahými kameny se považovalo za pozoruhodný úspěch!
предвестники удачи
funkční hodinky
Takový nález je skutečný znak shora! Hodinky Vnuk myšlenky o nezbytnosti smrti. Takže, pokud vám někdy zkříží cestu hodinky, měli byste se zamyslet nad nedokončenými věcmi a nevyplněnými sliby a pak vám budoucnost slibuje úspěch a štěstí. Nejlépe štěstí dosáhnete pokud hodinky vrátíte jejich pravému majiteli.
приметы предвестники удачи
knoflík
Našli jste knoflík? Tak očekávejte příjemné zprávy! A mimochodem, čím více otvorů knoflík má, tím větší štěstí vám jeho nález přinese. Takový knoflík se považuje za překrásný talisman schopen chránit před zlem. Protáhněte knoflík červenou nitku a zavažte tak, aby knoflík nesklouzl. Noste tento talisman všude s sebou, chrání se tak před nepřeje a negativními lidmi.
можно ли подбирать чужие вещи
prsten
Je známo, že nalezený a zahozen prsten může zničit rodinné vztahy, nebo dokonce Rozvadov i těch nejbližších. Avšak pro mladé svobodné dívka je nalezen prsten předzvěstí příjemné zprávy na frontě lásky. Prsten – nález, byste v žádném případě neměli zvedat, bez ohledu na to, jaký krásný on je. Pokud však neodoláte a zvednete ho, musíte ho určitě vrátit jeho majiteli. No a pokud nemáte v úmyslu žádného majitele hledat, odpľujte si přes levé rameno a spokojeně přejděte kolem.
можно ли подбирать вещи на улице
klíč
Klíč je silný ochránce vašeho domu. Nalezen klíč můžete a dokonce byste i měli zvednout, odnést domů, položit na práh a přenést: „Pes neštěká, zámek se nezamyká, ale dům je chráněn a zlo pryč rozptýlena.“ Podle lidových pověr, je klíč nalezen na zemi předzvěstí dlouho očekávané změny a získání vlastního bydlení. Takže hodně štěstí!
энергетика вещей
rukavice
Najít na procházce pár ztracených rukavic to je opravdový úlovek, jen co je pravda! Pokud je nález kožený, slibuje silné obchodní štěstí. Pokud se svobodné dívce podařilo nalézt mužskou rukavici, je to předzvěst osudového setkání. Ale! Nikdy nepoužívejte rukavice cizích lidí. Lépe uděláte pokud je zvednete a položíte na viditelné místo, aby se majiteli hledali snadněji.
энергетика чужих вещей
mince
Stará nerozeznatelná mince také patří mezi dobré nálezy. Za takový peníz si sice nic nekoupíte, ale může vám sloužit jako vynikající talisman a znamená finanční blaho. Hlavně však musíte věřit!
энергетика личных вещей
kvítky šeříku
Stejně jako jetel i šeřík vám může přinést štěstí! Pokud se vám poštěstilo najít kvítek šeříku ne se čtyřmi ale s pěti a více lupínky, jste skutečný šťastlivec. Klidně si popřejte i zcela nejsmělejší přání, ale kvítek pak budete muset sníst. Nebo můžete svůj nález usušit a nosit s sebou jako talisman.
энергетика вещей
Beruška – znamení štěstí!
Ještě jako dětem nám říkali, že Pánbožkova kravička nám může splnit přání. Vezměte ji do dlaně, řekněte přání a pusťte ji. Pokud beruška odletí, znamená to, že přání se vám určitě splní.
A pro manželský pár, který nemá děti je setkání s beruškou předzvěstí přírůstku do rodiny!

Jak vidíte štěstí vás může čekat doslova pod nohama! Dávejte pozor na znaky osudu a samozřejmě nezapomínejte ani uplatňovat zdravý rozum při setkání s cizími ztracenými věcmi, ne vždy vám mohou přinést štěstí. Může se stát, že se vám nebude dařit vůbec!

Nezapomeňte se s tímto zajímavým článkem podělit is přáteli na sociálních sítích.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)