Známá jasnovidka nám řekla, jak přilákat do vašeho života štěstí a prosperitu? FUNGUJTE TO

Alena Kurilovova již pomohla obrovskému počtu lidí vyřešit problémy různého druhu a přesně ví, co a kdy musíte v životě udělat. V jednom z rozhovorů prozradila, jak si přilákat štěstí, zdraví a pohodu do tepla vašeho domova.

S radostí se chceme podělit o její neocenitelné rady, které vám ukáží, jak si úspěšně nastartovat život …

V předvečer významné události
Den před důležitou událostí, před odchodem do postele, si odložte boty, do kterých jdete na danou událost, špičkami k východu. Následující ráno v těchto botách nezapomeňte překročit práh dveří svou pravou nohou.

как привлечь счастье

pro štěstí
Jakkoli, jak to vyzní, měli byste si koupit podkovu. Hlavní podmínka – měla by být nová, nebo i suvenýr, není to důležité. Řekněte někomu z vašich příbuzných, aby ji skryli a vy se ji snažte najít. Když ji najdete, zavěste ji nad vchodové dveře s konci směrem nahoru. Blahobyt a klid bude zaručen.

Zbavení se nemocí
Pokud je někdo z vašich příbuzných často nemocný, existuje způsob, jak se tohoto onemocnění zbavit. Za tímto účelem vezměte jeho plachtu, otevřete okno, protřepejte ji a řekněte: „Nový den – nové jídlo, nový den – nové zdraví“.

как привлечь удачу

Přilákání potřebných výhod
Chcete vnést do života to, co vám chybí, počkejte na noc během Vánoc. Otevřete vchodové dveře, vezměte sekeru a klepněte tupou stranou o práh. Současně řekněte: „Přicházím, přicházím, zvu do domu … (pojmenujte to, co chcete).“ Může to být něco od triviálních peněz po vzájemné porozumění s dětmi. Mimochodem, Alena Kurilovova sama používala tuto metodu ve svém životě a říká, že skutečně funguje.

Pokud hledáte lásku
V případě, že chcete najít spřízněnou duši, musíte si dát během období masopustu vyvěštit – není to hřích, ale dávný rituál. Takto dostanete nápovědu, koho a kde byste měli začít hledat.

как привлечь удачу

Pryč od konfliktů
Pokud je ve vašem domě atmosféra nedorozumění a hádky jsou vašim častým hostem, stačí se postarat o kuchyni. Připravte si s dobrou náladou jídlo a co je nejdůležitější, investujte do něj i kousek duše. Vyplněním dobré energie v kuchyni žena roznese pozitivně naladění do celé domácnosti a jejích obyvatel.

Udělejte z plánů realitu
Neobviňujte celý svět za vaše selhání, ale naopak, určete si plány a stanovte cíle. Zajímejte se o sebe a těšte se z vašich snů. Pouze takto budete mít životní energii, která vám pomůže přežít menší turbulence a dosáhnout toho, co si zamanete.

как привлечь удачу

Napište si své plány na papír a poklademe kolem něj svíčky do kruhu. Navštivte místa, kde se víte duchovně nabít. A co je nejdůležitější – obcházejte lidí, se kterými po setkání pociťujete vnitřní vyčerpání. Dokonce i tehdy, když se jedná o vašich blízkých.

důvěra
Pokud nemáte dostatečné sebevědomí, měli byste provést jeden rituál. Vezměte si červenou nit z přírodní vlny s délkou od středního prstu až po loket. Uvažte si na ní 12 uzlů. Současně při vázání každého uzlu řekněte: „Chci, aby vše fungovalo“. Potom vložte tuto nit pod rohož u vchodových dveří. Když budete opouštět váš příbytek, překročte ji pravou nohou.

Musíte dělat to, v co věříte. Pokud si myslíte, že toto všechno je nesmysl, neměli byste dělat takové rituály. Pamatujte, že hlavní věcí v tomto životě je být vděčný. Dokonce i když je všechno ve vašem životě skvělé, pomozte lidem v nouzi a přejte lidem jen to nejlepší.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)