Zlodej sa vlámal do domu kde neboli jeho majitelia. Keď náhle niečo počul za chrbtom, zažil ten najväčší šok!

Smích je zdraví prospěšný a my jsme se o vás rozhodli postarat! 🙂 Nevíme, zda znáte tento příběh, ale jsme si jisti, že se zaručeně zasmějete:

Zloděj si vybral krásnou a velkou vilu. Čekal několik dní, až se naskytla příležitost – majitelé nasedli do auta a odjeli. Zkušený zloděj neměl žádný problém vypnout alarm a dostat se dovnitř. Zapnul baterku, porozhlédnout se, když za zády slyšel klidný hlas: „Ježíš se dívá.“

SOURCE: PIXABAY

Vyděšený se otočil, ale nikoho neviděl. Pomyslel si, že je na takovou práci už starý a měl by s tím možná přestat. Již ale dostal dovnitř, a tak si nemohl nechat ujít příležitost. Když šel k nábytku, znovu slyšel tajemný hlas, ale důrazněji: „Ježíš se dívá.“ Vyděšený začal hledat majitele hlasu a svítit všude po pokoji. Podařilo se.

SOURCE: PIXABAY

Uviděl, že je to jen obyčejný papoušek, který ho sleduje. Zasmál se a popošel k němu. Papoušek se slušně představil: „Jsem Mojžíš, papoušek.“ Lupič se nyní pobaveně zasmál a zeptal: „Který normální člověk pojmenuje svého papouška Mojžíš?“. Papoušek odpověděl:

SOURCE: PIXABAY

„Lidé, jejichž dobrman se jmenuje Ježíš.“


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)