Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Všechny ženy jsou z jisté části čarodějnice. Ať už to popíráte nebo ne, každá z nás používá magické kouzla, aniž by o tom sama věděla. Takovou schopnost má téměř každá žena, stačí ji jen naštvat …

Pokud chcete zjistit, jakou čarodějnicí jste podle horoskopu vy, přečtěte si následující článek …

Beran
Váš instinkt je darem shora! Máte úžasnou schopnost objevit se ve správném čase na správném místě. Pokud vidíte, že příliš často a okatě hýbou s nohama, možná bude lepší, když od nich co nejdříve odejdete.

женская магия по знаку зодиака

Býk
Člověk s nejlepší duší, samozřejmě, pokud není naštvaná. V opačném případě je schopna proklít vás na několikrát a věřte, že se to splní. Na to, aby se dostala do takového stádia, se musíte snažit skutečně dost. Pokud se vám to podaří, mějte se na pozoru! Tato žena vám nic nedaruje!

Blíženec
Ženy tohoto znamení mají jedinečný dar hypnózy. Jen se podívejte na ty anděly v lidském těle! Vědí vám vnuknout jen ty nejlepší nápady a rady, stačí, pokud se podíváte do jejich nadpozemských očí. Jsou to dobré a neškodné bytosti, které si umí užít život naplno.

женская сила магия

Rak
Život prožívají s lehkostí a vše jim vychází právě tak, jak si představují. Pokud žena pracuje v pekárně, její koláče jsou ty nejchutnější a pokud jako kadeřnice, objednávky má již na rok dopředu. V případě, že si mladá žena najde svou druhou polovičku, zahrne ji láskou a péčí, samozřejmě jen v tom případě, že její muž neuteče.

Lev
Lvice, jako pravá královna, není zvyklá zabývat se maličkostmi. Má ten nejvíce záviděníhodný dar – posílá své prosby přímo do vesmíru. Odpověď na ně dostane okamžitě a mají vždy pozitivní charakter. Něco chce? Ať se líbí! Nemusí se zašpinit prací a všechno dostane na stříbrném podnose. Je však pravda, že takové kouzlo funguje jen pro ni.

женская магия это

Panna
Panna je schopně doslovně přečíst myšlenky ostatních, i když sama nevěří na magii. Je přesvědčena, že pokud by lidé alespoň občas zapnout mozek, všichni okolo by začaly být telepati.

váhy
Nejen že si umí zapamatovat a interpretovat své sny, ale dokážou i předvídat budoucnost! Také jsou připraveny prozradit budoucnost doslova každému koho potkají a nevyhýbají se ani nepříjemným věcem.

женский характер по знаку зодиака

štír
V ženě tohoto znamení žijí skuteční démoni, připraveni vyskočit jen kvůli jedinému křivému pohledu. Pokud se této ženě nelíbíte, berte nohy na ramena!

střelec
Ženy střelkyně jsou schopny snadno naplnit jakoukoliv touhu. Na svět se dívají vlastním pohledem a pokud se vám to nelíbí, zbytečně se budete rozčilovat.

Kozoroh
Magii a věštění nevěří a ani věřit nebudou. Rovněž nemají žádnou magickou schopnost. Dokonce i tehdy, pokud jsou prokleté střelcem nebo „dobrotivý“ štíři všechno je marné.

Vodnář
Ženy vodnářky věří na znamení celým svým srdcem. Vysvětlují si je tak, jak se jim to líbí. Černá kočka probíhající přes cestu? Rozbité zrcadlo? Je už jen na nich, čímž si to zdůvodní.

ведьмы по знаку зодиака

ryby
Učarují jakémukoliv živému tvorovi na zemi. Měly by však myslet i na sebe, protože někdo se musí postarat io nich. A tím někým jsou ony samy, protože si umí dopřát luxus.

Samozřejmě, neberte tento horoskop zcela vážně. Ačkoli … kouzlo ženské moudrosti, šarmu, atraktivnosti a charisma – to je to, čemu nikdo neví odolat! Žena má v sobě přirozenou sílu a energii a podle toho, jak s ní zachází, bude záviset její osud. Neztrácejte čas kvůli hněvu a odporu, protože to vám nepomůže najít lásku a štěstí. Využívejte ženské zbraně s inteligencí a buďte šťastné!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)