Zázračný nápoj! Zbaví vás tuku, zlepší paměť, zrak a sluch. Mají ho v každém obchodě za super cenu!

Zima se blíží a mnozí z nás už uvažují o posílení imunity před sezónním nachlazením či chřipkou. Může to jít i bez drahých léků? Odpověď je ano! Pomůže vám k tomu tento nápoj na bázi zázvoru a křenu.

Koktejl z rozmixovaného zázvoru a křenu se běžně používá k normalizaci metabolismu díky jejich antivirovým a protirakovinným látkám. Kořen zázvoru je skvělý na posílení metabolismu v sychravém počasí a křen čistí průdušky od hlenů. Med spolu s citronem obohatí naše tělo o vitamíny a další důležité mikroelementy.

хрен

Bylo prokázáno, že vitamínová směs ze zázvoru a křenu posiluje cévy, čímž pomáhá při léčbě aterosklerózy a celkově zlepšuje paměť. Někteří lidé považují tento nápoj za afrodiziakum a doporučují ho užívat v malém množství před „rande“. Zázvor zlepšuje procesy trávení, urychluje metabolismus a díky tomu podporuje hubnutí.

имбирь

Co potřebujete?

125 g kořene křenu
50 g kořene zázvoru
3 citrony
3 PL medu
2 PL skořice
postup

Oba kořeny zbavte slupky – můžete to udělat několika způsoby.

мёд и имбирь
Očištěný křen a zázvor vložte do mixéru.

чистка хрена
Citron si nakrájejte na menší kousky a přidejte do mixéru. Vše pomixujte dokud nezískáte jednotnou konzistenci.

корни имбиря и хрена
Přidejte do směsi med a skořici.

лимон
Promíchejte a umístěte do skleněné nádoby.

мед и корица
Připraven lék je třeba skladovat v chladničce. Během tří týdnů užívejte 1 čajovou lžičku dvakrát denně. Vitamínová směs zlepší vaše zdraví, poskytne tělu látky potřebné pro správnou činnost mozku, nastartuje metabolismus a přirozeně znormalizuje hmotnost.

мед и корица

Postarejte se o vašich blízkých a prozraďte jim tento skvělý recept na vybudování

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)