Vzácné spiknutí od Vangy na získávání peněz: potřebujete 1 kuřecí vejce!

Není to tak dávno, co mě navštívila kamarádka se sladkým koláčem a radostnými zprávami. Ukázalo se, že po 5 letech poctivé práce zničehonic dostala povýšení. Na místě kde pracovala byl vzestup na kariérním žebříčku poměrně dost vzácný a ne každý zaměstnanec tam věděl vydržet déle než 6 měsíců.

Začali jsme pít čaj a tichým hláskem mi řekla: „Možná mi nebudeš věřit, ale moje povýšení se neudálo jen tak, pro nic za nic. Nedávno jsem si udělala magický rituál. „Byla jsem poměrně dost překvapená, protože takovýmto bájím jsem vůbec nevěřila.

заговор на деньги сильный и быстрый

Přítelkyně už byla unavená z rutinní práce s malým platem a tak se rozhodla udělat něco neobvyklého. Jednou večer naše na internetu zaklínadlo na peníze od bulharské léčitelky Vangy. Chtěla to vyzkoušet a tak uskutečnila malý rituál.

Potřebovala na to jedno kuřecí vajíčko, tři mince, misku v trojúhelníkovém tvaru a tři kostelní svíčky. Mince položila znakem dolů ke třem rohem misky, na mince položila svíčky a do středu vložila vajíčko.

заговор на деньги сильный и быстрый

Když je vše připraveno, kamarádka si přečetla následující řádky přesně 33-krát: „Snesla bílá slepice na mýtině vajíčko, bylo plné peněz. Kdo vezme to vejce a sní ho, stane se bohatým a nebude znát chudobu. Po louce chodím já, boží tvor (vaše jméno), našla jsem vejce, snědla jsem ho a poděkovala Bohu za jeho dar. Nyní už bohatství ode mě neuteče. Amen. “

Na konci rituálu položila svíčky na sporák, uvařila vejce natvrdo, rozbila si ho o čelo a řekla: „rozbíjí vajíčko o sebe a beru všechny jeho výhody.“

заговор на деньги сильный и быстрый

Pokud by to nebyla moje blízká přítelkyně, nevěřila bych na takového zázraky. Mimochodem, nedávno její manžel dostal svému platu poměrně velkou prémii … náhoda? Nemyslím.

Navzdory skutečnosti, že bulharská jasnovidka již není s námi, její poznatky nadále pomáhají lidem. Vyzkoušejte to i vy!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)