Vtip dne: Mám na dnešní dobu až moc dobrý plat

Vážená slovenská vláda, mám velmi dobrý měsíční měsíční plat: 500 EUR. Přesto vás žádám, abyste přidali 292 EUR měsíčně, i když si myslíte, že tento plat je dostačující. Můj plat by se zvýšil o 792 EUR, což je ještě stále nižší než v Řecku.

Ospravedlňuji moji žádost takto: Mám dvě děti a jednu ženu, která je s nimi v jejich domácnosti. Žijeme v jeskyni, neplatíme nájem. Nekupujeme mýdlo a křoviny, a proto, že se myjeme v potoku, neplatíme ani za vodu.

Nezaplatíme ani za elektřinu a plyn, protože nemáme žádné spotřebiče. Také nakupujeme oděvy a boty, protože je vyrábíme z kůže a kůže.

Jdu do práce pěšky, nepotřebuji peníze na veřejnou dopravu.

Nechodíme na dovolenou ani víkendy, kino a divadla. Náš rozpočet vypadá takto: Snídaně: 2 role a potok voda – 0,20 EURO Desiata: 2 metly a potok voda – 0,20 EURO Oběd: polévka a guláš z bufetu – 3,00 EURO Olovrant: 2 rusks a voda z potok – 0,20 EURO Večeře: polévka a guláš z bufetu – 3,00 EURO; 1 osoba denně: 6,60 EURO, 4 osoby denně (otec, matka a 2 děti): 4 x 6,60 = 26,40 EURO, za 1 měsíc: 30 x 26,40 EURO = 792 EURO. Váš vážený občan a běžný volič.

Odpověď vlády: Na večeři se nemusíte plazit, ze potoka máte 2 sklenice a vodu, protože guláš je těžký na žaludek. Pak vám bude stát pouze 456 EUR a budete mít ještě 44 EUR. Je tedy na vás, abyste zvýšili daně a my, poslanci, můžeme zvýšit mzdy … S pozdravem váš parlament


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)