Víte jak se líbá, Býk, Beran, Váhy, Blíženec nebo jiné Žman v horoskopu? Podívejte se, jak jste na to vy

„Pěkný polibek si říká ještě o jeden.“ Marilyn Monroe

„Ať už víš dívky líbat nebo ne, pro jistotu jejich líbej.“ Janina Ipohorská

Polibek je výrazem lásky a vášně. Vyvolá city iv tom nejchladnějším a nejzdrženlivějšom člověku. A co potom u zamilovaných, jejichž duše se i tak vznášejí kdesi v oblacích! Podle astrologů však rozhodně není polibek jako polibek …

Beran

Beran dokáže líbat nesmírně vroucně a vášnivě. Není se co divit, vždyť je to zástupce ohnivého znamení. Berani obecně rádi dávají své city najevo a líbají se rádi. Pokud se jim někdo líbí, políbí ho, aby mu vyjádřili své sympatie. Nevidí v tom nic odsouzeníhodné. Pokud je Beran zamilovaný, je schopen se líbat až do ztráty vědomí. Nemá žádný smysl se pokoušet ho zastavit. To ho v této činnosti leda povzbudí.

Býk

Zástupce tohoto znamení zvěrokruhu určitě nemůžeme označit za vášnivce. Zato pouze Býk dokáže vložit do polibku tolik něhy! Jeho polibky zklidňují, zahánějí smutek i zvednou náladu. S Býkem se budete cítit bezpečně jako za kamennou zdí, protože je spolehlivý a klidný, i když snad trochu pomalý. Toto konzervativní znamení dá políbení výhradně tomu, koho dobře zná, dokud si je jistý a s kým chce rozvíjet dlouhý a vážný vztah. Na drobné své city nerozmieňa.

Blíženci

Stále v povětří a nepolapitelní, Blíženci se líbají rádi a líbat vědí. Neštěstím je, že nemusíte být jediným objektem jejich vášně. Blíženci stále hledají, i když už mají po boku životního partnera. Abyste toto povětrnostní znamení vedle sebe udrželi, stačí celkem málo: být zábavný, vzdělaný a zajímavý společník. Blíženci si vysoce cení intelektu, rozumových schopností a aktivního životního postoje. Rutina je nudí. Existuje prý až padesát druhů polibků. Nastudujte jeden po druhém a udivujte nimi svého partnera narozeného ve znamení Blíženců!

rak

Znamienie raka vkládá do polibku celou svou duši. Polibek je pro ně vyjádřením duševní náklonnosti, lásky a milující péče. Polibek nepodložený city je pro Raka něco nepředstavitelné. Kromě toho polibek Rakovi potvrzuje, že je mezi vámi všechno v pořádku. Pokud se Rak odvrací a odmítá se líbat, je jasné, že se na vás rozhněval, něčím jste se ho dotkli. Líbat se bude znovu až tehdy, když vám odpustí. Miluje polibky na noc, na dobré ráno, na rozloučenou. Rád líbá své rodiče a o dětech snad ani nemusíme mluvit.

Lev

Lev se domnívá, že polibek má být především zdrojem smyslového uspokojení. Proto je jeho polibek skutečnou milostnou předehrou. Lev se vždy snaží ve všem vynikat nad ostatní, proto je každý jeho polibek zcela blaho. Hlavu můžete ztratit opravdu nadlouho! To je právě to, co Lev potřebuje. Pokud je vám drahý, nijak se neostýchejte dát mu své city najevo, povídejte mu, jak jste z jeho nádherných polibků zcela bez sebe. Odměnou vám bude líbání ještě skvostnějšie

Panna

Náklonnost Panny se nijak neprojevuje ani množstvím, ani kvalitou polibků. Panna se domnívá, že na skutečné city nelze usuzovat podle toho, jak ten který člověk líbá, ale podle toho, jak s tím druhým cítíte. Podle jejího názoru čím zdrženlivější se zamilovaní partneři k sobě chovají na veřejnosti, tím hlubší jsou jejich city. Pro Pannu je velmi důležité, aby jí byl partner při polibku příjemný, aby pěkně voněl a neobtěžoval ji nepříjemným dechem. Panna má k hygieně velmi blízký vztah a přísně ji soudí. Význam má pro ni všechno: oděv, vlasy, nehty, pokožka, chrup. Pokud v ní ten druhý v některém z těchto ohledů nebudí důvěru, těžko se polibku od Panny dočká.

váhy

Polibky tohoto znamení mohou být horké a vášnivé, bohužel je však absolutně nutně neznamená, že po vás šílí. Váhy prostě líbání těší, proto se líbají rady a s ochotou. Dokáží se se zánětem a vášní líbat i s někým, koho znají sotva půl hodiny. Líbat dokáží, techniku ​​líbání ovládají virtuózně. Jsou schopni vás líbat tak, že se vám bude točit hlava, načež se bez jakéhokoliv přechodu otočí a odejdou blíže nezjištěným směrem. Podivné chování? No jestli, ale znamená jen jedno jediné: Váhy se zkrátka bojí navazovat vážné vztahy.

štír

Celou stupniui citů může vyjádřit políbení tohoto znamení horoskopu – od domýšlivé shovívavosti až po upřímnou náklonnost. Nejčastěji má však Štírů polibek erotický podtext. Štír by se nelíbal s člověkem, který je mu lhostejný. Pokud jste dostali polibek od Štíra, pak vězte, že máte šanci získat si jeho srdce. Avšak oklamat se toto znamení ještě nikomu nepodařilo – na hony daleko vycítí neupřímnost a faleš. Rád si zaexperimentovat, proto se nebojte dát najevo překvapení nad jeho novým způsobem líbání.

střelec

Polibek od Střelce může vyjádřit všechno a může nevyjádřit vůbec nic. Vše záleží na tom, jak silně je vámi připoután. Jeho vlastní kouzlo je opravdu velké a Střelec toho bezostyšně využívá. Může vám velmi snadno zamotat hlavu a potom zvolit odstup, aby tak dal najevo, že žádné pokračování nebude. Střelec s klidem políbí někoho, koho sotva zná, kolegu nebo vzdáleného příbuzného, ​​políbí i svého nadřízeného či nadřízenou. Udělá to tak snadno a nenuceně, že se nikdo nediví ani necítí dotčen. A proč také – Střelec má duši tak doširoka otevřenou – kdo by se cítil dotčen?

Kozoroh

Narazit na Kozoroha, který by díky polibku přišel o rozum, je opravdu vzácnost. Je to znamení, které se líbá vůbec nejméně ze všech. Zdrženlivý a chladný Kozoroh nemá tendenci vyjevovat své city podobným způsobem. I v mládí se snaží polibkem spíše vyhnout. Své city projevuje jinak – kyticí nebo pozváním do divadla. Kozorozi si vždy drží partnera malinko od těla, a to i po mnoha letech soužití. Maximum, které se od nich dá očekávat, je polibek na tvář před odchodem do práce nebo na dobrou noc.

Vodnář

Nikdy nepodléhá citem úplně, nikdy vášni nedovolí, aby ho zcela ovládla. Vodnáři spíše jen dovolují partnerovi, aby je miloval. Opravdu zahořet láskou dokáže Vodnář (Vodnářka) pouze v jediném případě: když ho ten druhý překoná v originalitě a výraznosti. Proto bohužel nemá smysl od Vodnáře očekávat nějaké splynutí duší. Vodnář je jako kočka, která si nejraději chodí všude sama a vždy si zachovává svobodu jednání. Nicméně kniha o způsobech a technice líbání by ho jistě zaujala a možná i přinutila trochu si zaexperimentovat …

ryby

Snaží se citem úplně poddat, jednoduše se v partnerovi rozplynout. Proto má polibek pro Ryby velikánský význam. Ryby si polibek většinou idealizují, pokládají ho za projev opravdové lásky. Touto naivitou často trpí mladé romantické dívky. Při polibku ztrácejí pojem času a jsou zcela mimo sebe. Nejčastěji polibku přikládají smysl, který mu partner vůbec dát nechtěl. Proto po vášnivých a city nabitých polibcích očekávají Ryby od toho druhého srdce na dlani, nabídku k sňatku nebo v horším případě vyznání lásky. Pokud k tomu nedochází, propadají se do depresí.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)