Příspěvek obyčejné matky způsobil na Facebooku šílenství. Za 4 dní měl více než 400 000 sdílení!

Jenna Rabermanová si lien zřídka přidávala na svůj profil sociální sítě, ale poslední příspěvek získal největší popularitu – za 4 dny zaznamenal přibližně 400 000 sdílení a 160 000 „lajků“.

Její dva synové byli zavlečené autonehody, kterou jen zázrakem přežili. Starší má 3 roky a mladší jen 6 týdnů! Do světa pustila příspěvek plný emocí, který má i logické vysvětlení.

„Nejsem jedním z těch lidí, kteří na Facebooku publikujp něco, co je příliš tragické nebo osobní. Přátelé, vždy si své dítě v autě zajistěte bezpečnostním pásem. I tehdy, když křičí, že se jim to nelíbí. Dokonce i tehdy, jsou-li jim pásy nepříliš pohodlné v oblasti hrudníku. „Fotografie se dvěma dětskými autosedačkami před zdemolované automobilem mluví za všechno.

Včera jsme se zastavili po cestě ze školky do obchodu koupit mléko. Domů nám zbývalo už jen pár minut. Narazilo do nás jiné auto. Nikdy byste si nepomysleli, že se to může stát i vám. Moji chlapci vyvázli jen se škrábanci, ale lékaři mi řekli, že by to mohlo dopadnout úplně jinak, pokud bych nestrávila 2 minuty navíc usazováním je do autosedaček a zajišťováním pásy.

Jsem v pořádku, moje děti jsou v pořádku a vše ostatní se dá nahradit. Děkuji Bohu za to, že nás ochránil od nebezpečí. “

Od roku 1900 do 1920 zahynulo ve Spojených státech na silnicích v průměru 500 lidí ročně. Ne proto, že by nebylo dostatek aut, ale spíše proto, že v obcích byl limit rychlosti: do 30 km / h a na ulici rozhodovali chodci. Pokud v obci řidič srazil chodce, byl považován za vinného. Výjimkou byla situace, kdy chtěl chodce spáchat sebevraždu.

Z tohoto důvodu nebyly kolize automobilů tak hrozné, jak to je v současnosti. Při rychlosti 30 km / h nebylo možné, aby se cestujícím v automobilu stalo něco vážně, dokonce i v tom případě, že nebyly připoután bezpečnostními pásy.

V prvních dnech po zveřejnění tohoto příběhu, přišlo Jenne množství podobných připomínek. Později k tomu dodala následující: „Nečekala jsem, že tuto zprávu uvidí tolik lidí! Ve skutečnosti to bylo určeno jen mým příbuzným a přátelům v naději, že jejich to donutí přemýšlet nad touto problematikou. Každý výlet, byť jen do kostela nebo obchodu, jim může zachránit sebe, i další členy rodiny.

Zároveň si všímám, že ne všichni, kteří na můj příspěvek reagovali, vědí, co je to lidská slušnost. Netvrdím, že jsem překvapená, jen doufám, že pokud se někdy ocitnete v mé situaci, někdo vám prokáže soucit, ačkoli ho vy zjevně nemáte. “

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)