Pouze 8 hodin po porodu bylo malé děvčátko polosirota

Život je někdy nepředvídatelný a občas si ani neuvědomujeme, jak je křehký. Nikdy si nemůžeme být jisti, zda se dožijeme zítřka. Nikdo to nevěděl lépe než Moss Johnsonův.

Žena z Missouri trpěla vážnou chorobou … měla zánět srdečního svalu. Nutně musela podstoupit operaci. Celé roky žila s vědomím, že každý den může být i tím posledním. Naučilo ji to projevovat lásku nejbližším a těšit se z i z maličkostí. Když měla 23 let, podstoupila operaci – podařilo se!

Roky po operaci byly pro ni ty nejkrásnější – Megan se provdala za hudebníka Nathana Johnsona. Jedinou překážkou byly pravidelné návštěvy nemocnice, jejichž začalo být více, když Megan zjistila, že je těhotná! Ukázalo se, že lékaři měli dobrý důvod k tomu, aby se obávali o její srdce …

27. června 2017 se Megan a Nathanovi narodila dcerka eile Kate. Lékaři si mohli s úlevou vydechnout – holčička a máma se cítili dobře. Bohužel, bylo to jen ticho před bouří.
8 hodin po porodu Megan zemřela. Její srdce přestalo bít. Náhlá smrt mladé ženy byla šokující pro celou rodinu.

Myšlenka? Těšte se z každého dne, protože nikdy nevíme, zda není i náš poslední. Sdílejte to!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)