Matka nechala dítě v opuštěném domě. O 10 let se vrátila a odhalila něco šokující

Obyvatelé ruského města Yaroslavl budou ještě dlouho vzpomínat na skandál, který se zde odehrál před 10 lety.
Vše začalo jednoho podzimního dne, kdy jeden ze sousedů slyšel z opuštěného domu pláč dítěte. Nic si z toho ale nedělal. Když se to opakovalo i na další den, rozhodl se tam jít podívat. Vypadalo to, že v domě nikdo nebydlí a všude byla tma. Když vešel, naskytnul se mu šokující pohled.

Na podlaze leželo zmrzlé a špinavé miminko. Mělo přibližně rok. Muž okamžitě zavolal policii a sanitku. Policie zjistila, že se jedná o Lizu Verbitskayouvou a rodiče nebylo možné nikde najít. Liza strávila v nemocnici několik týdnů.

SOURCE: YOUTUBE

Ve vedlejší místnosti starala o nemocného syna Inna Nikov. Když se dozvěděla o příběhu děvčátka, rozhodla se ji navštívit. Žena si holčička okamžitě zamilovala. Začala její nosit oblečení a hračky. Lizu také krmila a přebalovala.

SOURCE: YOUTUBE

Když jednoho dne vešla do jejího pokoje, byla v šoku. Holčička zmizelo. Sestřička ale ženě prozradila, že je v sirotčinci. Okamžitě věděla, co musí udělat. Proces adopce trval téměř rok, ale nakonec Lizu získala milující rodina. Kvůli traumatu, které zažila, měla holčička zpomalený vývoj. Nedokázala samostatně jíst, chodit, mluvit a velmi se bála hlasitých zvuků. Inna dostala nápad. Dcerku zapsala na taneční kurz. Doufala, že hudba jí pomůže se uvolnit a pomohou jí také kamarádky.

SOURCE: YOUTUBE

Byla to trefa do černého. Liza miluje tanec a také má obrovský talent. Bohužel, tím se problémy děvčátka neskončily. Kvůli barvě kůže se ve škole stala obětí šikany. Máma jí ale stále opakovala, že je výjimečná a jen na ni žárlí. Znovu se potvrdilo, že měla pravdu!

Liza se zalíbila modelingové agentuře a stala se tváří už několika mezinárodních kampaní! Příběh děvčátka zaujal širokou veřejnost a Liza se stala hvězdou. Její biologická matka se najednou chtěla zkontaktovat se slavnou dcerou. Holčička se s ní ale nechtěla setkat, protože tvrdila, že její opravdová máma ji vychovala a je s ní každý den.

SOURCE: YOUTUBE


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)