Manžel mi řekl, abych rolky z toaletního papíru nevyhadzovala. Poslechla jsem a toto s nimi udělal

Zkušenosti ukazují, že všechny staré a nepotřebné věci se mohou jednoho dne proměnit na zajímavé a užitečné pomůcky pro domácnost. Mistři kutilové již dlouho vědí, že i zdánlivě banální věc jako rolka z toaletního papíru může sloužit jako materiál pro různé kreativní nápady.

Inspirujte se a tvořte!

Pohárek na rostlinky
Rolky z toaletního papíru jsou vyrobeny z kartonu, což znamená, že jsou šetrnější k životnímu prostředí než například plasty. Na to, abyste si vyrobili takového malé květináče, musíte do každé role udělat 4 nastříhat a složit je tak, aby se ohnuly do vnitřní strany a vytvořili stabilní dno. Připraveno na pěstování!

идеи для поделок

Krmítko pro ptáčky
Postup je jednoduchý: roli toaletního papíru si namažete arašídovým máslem a posypete krmivem pro ptáky. Po zavěšení na zahrádce nebo na balkoně je výtvor hotový!

 

лучшие идеи для поделок своими руками

natáčky
Neobvyklé no užitečné řešení, pokud nemáte po ruce kulmu na vlasy. Vezměte si rolku, obtočte si kolem ní suchý pramen vlasů, připevněte je sponkami a počkejte. Vyzkoušejte to a neprohloupíte!

втулки от туалетной бумаги

Místo pro kabely
Pohodlná a praktická věc se ukrývá za spojenými rolemi, do kterých si můžete vložit různé věcičky. Co se týče kabelů, už nebudete mít problém s tím, že budou zamotané a vy už neztratíte nervy, protože nevíte najít ten správný.

 

ящик для кабелей

удобные вещи для дома своими руками

Držák na balicí papír
Zaberou méně místa, budou úhledněji a už se více nebudou odmotávat. Co říkáte?

поделки из втулок от туалетной бумаги

ozdoba
Z rolí toaletního papíru si můžete vymyslet nespočet ozdob a dekoraci do vašeho příbytku. Vše závisí jen na vaší fantazie, šikovnosti a inspiraci.

 

украшения для дома своими руками

декор для дома

Stojan na telefon
Jednoduché a vkusné. Rolku napíchněte 4 napichovacími špendlíky, aby to bylo stabilní, dozdobte dle vašeho vkusu, aby to mělo styl a je to!

красивые вещи своими руками

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)