Kvůli tomuto byste si neměli nechávat fotografie mrtvých. Tento důvod je velmi zajímavý

Please Add Photos
to your Gallery

Po smrti milovaného člověka nám zústávají ještě fotografie, které nám připomínají zemřelého a vracejí nám vzpomínky. Není tedy divu, že je uchováváme a ve vhodný čas se na ně díváme.

Nicméně v ezoterizmu existuje názor, že takové fotografie by měly být uchovávány podle určitých pravidel, aby se zabránilo vlivu mrtvé energie na živé lidi.

Fotografie zemřelého je nějakým způsobem spojena se světem mrtvých, a když člověk umře, opouští své spojení se světem živých. Takže je dobré vědět, jak správně uchovávat fotografie mrtvých lidí.

Nedávejte si fotografie mrtvých po celém domě a nedívejte se na ně příliš často, protože se tím zbavíte pozitivní energie a ochrany, což následně povede ke zhoršení duševního, emočního a fyzického zdraví.

Fotka z pohřbu je obzvlášť nebezpečná. V některých zemích se fotografie vystavuje na hřbitovech, ale je to poměrně špatná tradice: takové fotografie neumožňují lidem zapomenout na tuto smutnou událost a ani nenajdou vnitřní klid. Pokud máte takovéto fotky i vy, raději se jich zbavte.

Fotografie mrtvých uchovávejte v černém obale nebo krabici. Pokud jsou na jedné fotografii mrtví i živí, bude lepší je rozstřihnout a nedovolit negativní energii aby vás pohltila.

Nemusíte se obávat, když se se na fotografie z alba občas podíváte. Nejdůležitější věcí je, abyste se na ně nedívali až příliš často – povede to ke zhoršení vašeho emočního stavu.

Existují i názory, že otvírání albumu s fotografiemi mrtvých by mělo nastat jen v době památky zesnulých a nebo v době výročí jejich smrti.

Psychologové mají v této věci svůj vlastní názor. Říkají, že se bojíme pověsit fotografie mrtvých jen proto, že nám připomínají pomíjivost života a že přijde den, kdy tento svět opustíme i my.

Taktéž radí, abyste zesnulým odpustili. Když to uděláte, fotografie Vám nebudou způsobovat žal a smutek. Naopak, budete si s nimi spojovat jen ty nejpříjemnější vzpomínky.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)