Konec lžím! Takto se muži dívají na ženská těla. Konečně se dozvíte pravdu

Všechny ženy chtějí být krásné. Neustále se staráme o to, jak vypadáme, co máme na sobě, jaký je náš make-up, nemluvě o touze mít dobrou postavu a krásné křivky. Ať to zní jakkoliv, většina to dělá jen z jediného důvodu – muži. Bylo by však zajímavé vědět, jak muži měří ženskou krásu a jak nás vlastně vnímají.

Velkým překvapením byla otázka, která mě rozhořčila a potom jsem si myslela: „Proč mnoho žen, snících o čestné lásce, začíná vztah s lží?“

Rozhodli jsme se vrhnout světlo na tuto otázku a poprosili jsme jednoho muže, aby vyjádřil svůj názor …

„Vidím mladé, dospělé ženy, které jsou krásné svým vlastním způsobem. Vidím, jak nechtějí akceptovat svůj přirozený vzhled, chtějí vždy vypadat lépe a krásu pojímají úplně jinak.

как стать успешным и перспективным

Natáčejí si vlasy, malují obličeje, holí nohy a tím se okrádají o krásu, která jim byla dána samotnou přírodou. Raději se ukryjí za zářivým make-upem a stanou se z nich beztvářné Barbie přitahující stejně nesličná KENOVA na krátkodobé manželství, které rovněž skončí podvodům.

„Nečekejte na prince z vesmíru, pokud nevíte být skutečnou princeznou“, toto tvrdí mnozí psychologové.

Jedete přetrhnout jen proto, abyste vypadaly jako modelka, obléknete si na sebe něco sexy, půjdete do nočního klubu jako na „trh s masem“, potkáte mladého muže, chcete si poflirtovať, natrefíte na někoho vychytralého, opět budete naříkat do polštáře, že vás dotyčný nechal.

как стать успешным и перспективным

Podvod je možná příliš kruté slovo, za kterým se jen skrývá strach z toho, že budete vypadat ošklivě. Něco vám řeknu: neexistuje ošklivá žena. Ještě jsem takovou nesetkal. Existují jen takové, které se nás snaží o tom přesvědčit. Jsem ošklivá, tak se podívej jak jsem si namalovala rty, jaké mám řasy, jaký mám dekolt a obnažené stehna. Není ve mně už nic víc, takže celá pozornost je věnována mému zevnějšku: nablýskaná reklama, za níž jsou jen kabely a prach.

Můj zájem o ženu není nikdy založen na tom, že bych byl opilý její krásnou tváří či postavou. Přitažlivost se odehrává někde mnohem hlouběji, ve vnitřním světě … Normální muž se zamiluje do ženské přirozenosti. Vzhled a postava se přesouvají až na druhou kolej.

как стать успешным и перспективным

Básníci oslavující tenký pás, plné rty a dlouhé řasy jednoduše popisují odraz tohoto světa na ženské tělo. Zamilovaný chlap bude stejně opěvovat hubené či plnější ženské křivky.

Nejkrásnější žena je pro mě těhotná žena. Nestará se o svůj zevnějšek, ale o své myšlenky o děťátku a celý její život se přesměruje do vnitřního světa, kde naslouchá sama sobě, hladká si bříško a pomalu kráčí. Uvědomila si svůj dar a vyzařuje z ní nádherná ženskost. Výrazy mužů se při pohledu na těhotnou ženu okamžitě mění. Jsou silnější a vznešenější. Je to pozoruhodné a krásné zároveň.

как стать успешным и перспективным

Mou oblíbenou částí ženského těla je břicho. Měkká, mírně zaoblená, tajná mohyla, ukrývající nespočet pokladů. Odtud pochází žena, její síla, její přitažlivost. Známé ženské praktiky spojené s uvolňováním napětí souvisí právě s touto částí těla – břišní tance, dýchání přes břicho a podobně.

Zralá žena vytváří polaritu a přitahuje k sobě zralou mužskou energii.

My muži nevidíme krásu jen našimi očima. To by bylo příliš nudné. Skenujeme každý pohyb: otočení hlavy, chůzi, položení kolen při sezení, hlas. Cítíme půvab. Ten nelze kopírovat, koupit, naučit se ho od modelek, které pravděpodobně úspěšně zvládli kurz afektovanosti, ale ne půvabu.

Grácia je jedinečná, ale zároveň ji má každá žena, ale může být ukrytá pod větším bříškem či pod vlastními, často neodůvodněných a nesmyslnými přesvědčeními.

Muž to najde, rozliší, dešifruje vaši krásu pouze pokud ho nic Németi a neruší. Na každou krásu se najde její věrný obdivovatel, básník či princ … Nepoukazujte na ni, nevystavujte ji, nedeformujte ji. Nechte ji prostě být. “

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)