Když se tyto dvě děti narodily, lidé nevěřili tomu, kdo je jejich matkou

V dnešním světě technologií a pokroku se dá vyřešit téměř cokoli. Před půlstoletím by se mohlo zdát, že je to z nějakého sci-fi filmu, ale v dnešní době to začíná být poměrně docela běžné. Přečtěte si následující příběh a pochopíte o čem je řeč.

Ebony a Denise pocházejí ze Spojených států a tvoří netradiční pár. Vždy chtěli mít svou rodinu, ale považovali to téměř za nemožné. Důvodem je, že chtěli mít děti, ale každému je jasné, že pár složený ze dvou žen nemůže otěhotnět.

Rozhodli se využít služeb dárcovství spermií. Přestože Ebony má tmavou pleť, nestanovily si najít dárce s tmavou pletí. A tak se stalo, že otec budoucího dítěte se stal muž s bílou pletí. Holčička se však podobá na mámu: tmavá pleť s kudrnatými vlasy.

Když Ebony otěhotněla, dvojice se rozhodla, že nebude skrývat jméno jejího biologického otce. Pokud to budou chtít, klidně se mohou setkávat.

O pár let později se Ebony a Denise rozhodli pro další dítě. Denis přišla s myšlenkou, že toto děťátko vynosí ona. Jejich dárcem spermií byl tentýž muž jako při první dcerce Olivii. Prvních 6 pokusů implantaci embrya bylo neúspěšných. Naštěstí ten sedmý byl konečně úspěšný.

31. března 2017 Denise porodila dvojčata – dva chlapečci. Narodili se se světlými a rovnými vlasy a když spolu navštěvují rodinu, lidé přemýšlejí nad tím, že Ebony není jejich vlastní matka.

Čas letí rychle a pololetní chlapci dělají všem radost svými prvními úspěchy. Rodina dvou matek se stala populární i díky svému kanálu na YouTube. Ebony a Denise ve svých videích sdílejí principy výchovy dětí v nekonvenční rodině.

Jak můžete vidět z tohoto příběhu, Ebony a Denis jsou šťastné. Své děti vzdělávají a snaží se nevěnovat pozornost názorům jiných lidí. My jim tedy přejeme mnoho sil a trpělivosti při výchově všech tří dětiček.

Co si o takových svazcích myslíte vy? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích!


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)