I sám Hitler se bál napadnout tuto zemi … Její vojenskou zaujetí by jim záviděla nejedna země. Dokonce se nachází také blízko nás

V následujících řádcích Vám představíme zemi, ve které je vojsko a obyvatelstvo nerozdělitelné. Určitě si myslíte, že je řeč o Americe, Rusku, Izraeli nebo Severní Koreji, ale není, tak dávejte pozor! Představte si takovou zemi, ve které je skoro každý muž i vojákům, země kde od státu dostaneš zdarma jednu zbraň, když ti bude 50 let života. V této zemi i doporučují aby sis kupoval zbraň, dokonce i slevu dostaneš. Země kde za 4 hodiny 650 tisíc voják mobilizují a za dva dny armádu z 1,7 milionů vojáků. Může se přirovnat k Americe kde za tu dobu vědí mobilizovat 1,3 milionů vojáků.

Tato země se nachází na takovém místě, kde je mnoho hor a tyto hory jsou jako hradby. Uprostřed hor jsou vytvořeny tunely přes které se dá dostat na všechny body v zemi aniž by si vás někdo všiml. Tato země s tvrdým vojskem se nachází na takovém místě, které by si nikdo nepředstavoval, v srdci Evropy, Švýcarsko!

 

Každý muž žijící ve Švýcarsku je povinen dokončit vojenský výcvik který trvá 3 měsíce. To je dostatečná doba na to aby se z mladíka stal zodpovědný muž. Po vojenském výcviku každý muž dostane jednu zbraň a vojenskou uniformu, které si pak doma budou hlídat. Periodicky jejich volají zpět na vojenský výcvik aby nezapomněli co se naučili a jaké povinnosti mají.

Jeden 32 letý muž je 7 krát přivolán zpět do armády a vždy tam trávy 3 týdny. A v průběhu příštích 10 let ještě 3 krát ho znovu zavolají zpět na dobu dvou týdnů. A i v průběhu příštích 10 jejich let ještě 1 krát se musí vrátit na dobu dvou týdnů. Když Švýcarský muž dovrší 51 let, tak se oficiálně stane součástí armády a je povinen vrátit spát státu zbraň a vojenskou uniformu.

Vojenskou službu nikdo nemůže odmítnout, dokonce ani Banker a milionáři. Vlastně vojenská služba je dobrá příležitost pro osvojení užitečných věcí. Ve Švýcarsku je vojenský rozpočet 7,2 miliard dolarů, v němž jsou zahrnuty 800 pancéřovaných tanků a 350 vojenských letadel!

Civilní obyvatelstvo je plně ozbrojené. Statistiky ukazují, že Švýcarské obyvatelstvo zcela legální má 1,5 milionů polo-automatové zbraně a 2 milionů střelných zbraní.

 

V těchto řádcích jsme si vlastně uvědomili, proč ani Hitler nenapadl tuto zemi!

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)