HOROSKOP: Slovenská věštkyně nám řekla, co přinese jednotlivým znamením rok 2018. Máme se hlavně těšit na …

Rok Ohnivého Kohouta, který vládne moudře a kompetentně se brzy přiblíží ke svému konci a na trůnu ho vystřídá nový panovník. Podle východního kalendáře bude 2018 rokem Červeného Psa. Pes je tvor neklidný, přesto bude hlídat naše štěstí a blahobyt. Samotné zvíře představuje spravedlnost a věčnou oddanost.

Co tedy bude čekat každé znamení zvěrokruhu? Známe otázku na tuto odpověď a chceme se s vámi o to podělit!

Beran
Rok 2018 přinese Beranem štěstí při nových začátcích. Nezáleží na tom, zda jde o nový obchod, koupi domu, investování nebo vstup do manželství. Zástupci tohoto znamení se stanou zdrženlivými a konečně se nejdříve zamyslí a až potom začnou jednat.

Pod vlivem symbolu roku budete směřovat svou neomezenou energii tím správným směrem. Cestujte více, protože výlety nejen rozšiřují horizonty, ale přinášejí do vašeho života i nových užitečných lidí.


Býk
Následující rok bude spojen s rodinným štěstím. Pes pomůže vytvořit vřelý vztah s vašimi blízkými. Můžete konečně strávit večery se svými příbuznými, kteří vám opravdu dlouho chyběly, protože jste se celý rok věnovali povětšinou vaší práci. Co se týče profesionálního růstu, měli byste s novými a zajímavými nabídkami okamžitě souhlasit – hvězdy slibují hodně štěstí.

Blíženci
Hazardní rok 2017 vystřídá moudrost a cílevědomost roku 2018. Blížencem začne výměna hodnot. Ano, budete mít pochybnosti a hlavu plnou myšlenek, zda vše vaše úsilí a nervy byly opodstatněné. Netýrajte se však zbytečně, protože rok Psa vám přinese množství úspěchů. Začněte se vzdělávat, najděte si nové koníčky a vyzkoušejte něco, na co byste se nikdy nedali. Je velmi pravděpodobné, že v následujícím roce si založíte firmu a naplníte tak svou peněženku.


Rak
Jsou to ve většině případů uzavření lidé, ale pes je tvor otevřený a přátelský. Na začátku roku to budou mít trochu obtížné, protože nové změny budou přijímat s problémy. Stojí za zmínku, že změny budou radikálního charakteru. Možná změníte práci a možná se přestěhujete do jiného města nebo země. Pes vás každopádně nezradí a vše dobře dopadne.

Lev
V roce 2018 budou Levy v centru pozornosti jiných. Na samém začátku roku budou ve všech sférách jako na koni, což jim zvýší i jejich sebevědomí, možná až příliš. To je to důvod, proč by mohli přestat vidět skutečnou realitu a snadno narazí na zradu či ztrátu. Je tedy důležité, abyste na očích nenosili pomyslné růžové brýle. Emoce dejte stranou a pečlivě přemýšlejte o svých rozhodnutích.


Panna
Poslední roky byly pro Panny velmi těžké a stresující. Ale nebojte se, v roce 2018 můžete konečně volně dýchat. Pocítíte, jak všechny vaše roky úsilí a obětování se v podobě tvrdé práce, vzdávání a komunikace s blízkými přinesou své ovoce.

Pes přináší radost do vašeho života. Finanční pohoda, láska, osudné změny – to vše vás udělá šťastným. Ale pamatujte, že vše se děje za nějakou cenu a připravte se na možné údery osudu. Obecně platí, že ti, kteří se narodili pod tímto znamením, budou v následujícím roce spokojeni.

Váhy
Váhy milují, když je vše v klidu a harmonii. Ale v roce 2018 budou muset přijmout mnoho rozhodnutí a vyřešit mnoho sporů. Nebojte se, pes bude na vaší straně, ale ujistěte se, že argumenty a činy neprojdou do zbytečného „štěkání“. Buďte laskaví k příbuzným a přátelům, protože právě oni vám pomohou udržet rovnováhu. A neodváží se pochybovat o správnosti vašich rozhodnutí!


Štír
Následující rok přinese Štírem nový pohled na život a své okolí. Mnozí si myslí, že tito lidé jsou chladní a nepříjemní, ale ve skutečnosti jsou přátelští a laskaví. V roce 2018 si najdou pevné vztahy a nejedná se i vezmou! Tím se to však neskončí, protože v profesionálním životě vás čekají dobré zprávy.

Střelec
V roce 2017 jste se rozhodli určit si své priority a v roce 2018 budete pokračovat na zvolené cestě, díky čemuž se stanete úspěšnějšími a šťastnějšími. Váš životní optimismus se zvýší, najdete radost v cestování, v nových zážitcích a v poznávání nových lidí. Pokud máte v hlavě nápad, který chcete již delší dobu zrealizovat, nyní bude ten správný čas. Vše proběhne na nejvyšší úrovni.

Kozoroh
I přesto, že tvrdohlavost některých představitelů tohoto znamení je dokonce větší než u Baranov, mohlo by to vypadat tak, že rok 2017 ve znamení Kohouta jim odnesl štěstí a tak brzy se k ním již nevrátí. Naštěstí rok Psa přinese do vašeho života optimismus, důvěru, stabilitu a klid. Konečně si budete moci odpočinout a nasměrovat své životní zkušenosti tím správným směrem.


Vodnář
Vše se v prvním pololetí bude rozvíjí dobře – dostatek času na rodinu i práci. Bohužel, klid skončí již v polovině roku. V této době si Vodnáři stanoví buď velmi náročný cíl nebo budou chtít koupit něco drahé. Když se bezhlavě vrhnou do práce, riskují ztrátu dobrých vztahů s blízkými lidmi.

Druhá polovina roku bude opravdu důležitým bodem, kdy dojdou na řadu důležitá rozhodnutí. Pamatujte si, že pes je na vaší straně, ale nedělejte nic neuvážené.

Ryby
Nadcházející rok bude pro Ryby finančně prospěšný. V roce Psa jim něco napoví, že je čas si vybrat cestu tak, aby nebyli závislí na jiných lidech a nasměrovali se na tu správnou cestu. To, co v životě nebudou potřebovat zmizí samo, ale neměly by zapomínat na své blízké, protože na pozadí neshod s nimi mohou vzniknout vážné a dlouhotrvající konflikty.

To, zda tomuto horoskopu budete věřit nebo ne, je už jen na vás. Každý z nás si udává svůj vlastní osud a hvězdy naši cestu životem jen dopomáhají osvětlovat. Jedno je však jasné: měli byste dělat rozhodující kroky ve vaší kariéře, protože rok Psa bude věrným společníkem nového snažení.

Obsah tohoto článku byl převzat z CHILLIN.SK a je zakázáno ho kopírovat na ostatní české a slovenské stránky. Jinak vám hrozí právní postih


Přečtěte si také

error:

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Přidej se na náš Facebook a zajímavé články budeš mít každý den:)